شناسه خبر: 38585 منتشر شده در مورخ: 1396/9/21 ساعت: 19:40 گروه: استان ها  
در یک دیدار دوستانه؛

تیم فوتبال بسیج رسانه استان روابط عمومی سپاه فتح را شکست داد

در یک دیدار دوستانه، تیم بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد توانست در یک دیدار جذاب ، دیدنی و پرگل تیم روابط عمومی سپاه فتح استان را شکست دهد.

تیم فوتبال بسیج رسانه استان  روابط عمومی سپاه فتح را شکست داد

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه از یاسوج

در یک دیدار دوستانه، تیم بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد توانست در یک دیدار جذاب ، دیدنی و پرگل تیم روابط عمومی سپاه فتح استان را شکست دهد.
با نگاهی به آمار مرگ و میر در سال های اخیر ، متوجه می شوید ، کمبود تحرک در افراد با جنسیت و سن های مختلف به عنوان یکی از دلایل تاثیر گذار در این آمار است.
ورزش هایی مانند پیاده روی ، کوهپیمایی ، شنا و غیره به عنوان ورزش هایی که مناسب سنین بالا هستند بسیار مورد توجه قرار گرفته و سعی در تبلیغ آن می شود اما واقعیت این است که در سنین پایین تر ورزش علاوه بر تحرک جسمی نیاز مبرمی به تحرک روحی و ذهنی دارد که برخی رشته ها مانند والیبال ، فوتسال در اولویت این سنین قرار می گیرد.
خبرنگاران بسیج  رسانه استان در اقدامی قابل تحسین ، تیم فوتسالی تشکیل داده و به منظور ایجاد انگیزه و تحرک در میان دستگاه های دولتی و دیگر دستگاه ها ، برنامه ریزی برای انجام هر هفته یک مسابقه با پرسنل یکی از این دستگاه ها را انجام داده اند که افتتاحیه ی این اقدام ورزشی ، فرهنگی خود را به دیدار با تیم روابط عمومی سپاه فتح استان اختصاص دادند .
در اولین دیدار از این سری مسابقات ، تیم بسیج رسانه استان توانست در یک دیدار جذاب ، دیدنی و پرگل تیم روابط عمومی سپاه فتح استان را شکست دهد.
گزارش کوتاه دیدار اول
در دیدار نخست ، حریف تیم بسیج رسانه استان ، یک تیم یکدست و منسجم بود که با نظم خاصی بازی می کرد ، اما تلاش های تیم بسیج رسانه نهایتا به پیروزی این تیم منجر شد . بنابر این گزارش تیم بسیج رسانه در ابتدا توانستند با زدن دو گل از تیم روابط عمومی سپاه فتح جلو بیفتد اما با بازی منظم تیم حرف 4 به 3 عقب افتاد ، ولی نهایتا این تیم بسیج رسانه بود که با زدن 2 گل دیگر نتیجه را 5 به 4 به نفع خود خاتمه داد.  خبرنگاران تیم بسیج رسانه در پایان بازی ضمن تقدیر از تیم خوب روابط عمومی سپاه از دیگر دستگاه های دولتی خواستند که در جهت رونق گرفتن هر چه بیشتر این اقدام نهایت همکاری را داشته باشند ضمن اینکه آمادگی خود را برای رسانه ای کردن تک تک دیدارها برای ترویج فرهنگ ورزشی در سطح جامعه ، اعلام نمودند.

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه
به گزارش خبرنگار بسیج رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0421 sec