شناسه خبر: 38603 منتشر شده در مورخ: 1396/9/25 ساعت: 07:45 گروه: استان ها  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

عدم حضور ورزشکاران ایرانی مقابل حریفان صهیونیستی یک سنت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عدم حضور ورزشکار کشتی‌گیر ایرانی مقابل حریف صهیونیستی گفت: عدم حضور ورزشکاران ایرانی مقابل حریفان صهیونیستی یک سنت است.

عدم حضور ورزشکاران ایرانی مقابل حریفان صهیونیستی یک سنت است

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه از یاسوج

حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به مناسبت‌های مختلف هفته اظهار کرد: یکی از مناسبت‌ها پیوند حوزه و دانشگاه است که بانی آن شهید آیت‌الله دکتر مفتح است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: این شهید بزرگوار برای ایجاد وحدت در بین این دو قشر اثرگذار زحمات زیادی را متقبل شد و به همراه شهید مطهری دو روحانی دانشمندی بودند که برای ایحاد پیوند میان حوزه و دانشگاه تلاش‌های زیادی کردند.

حسینی صدر در ادامه اظهارات خود در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج به دیدار رهبر معظم انقلاب با کشتی‌گیری که با ورزشکار رژیم غاصب صهیونیستی رقابت نکرد اشاره کرد و گفت: این عدم حضور ورزشکاران ما در مقابل حریفان صهیونیستی تبدیل به یک سنت شده است چرا که ما این رژیم غاصب را هیچ گاه به رسمیت نمی‌شناسیم.

وی در ادامه به برخی از اقدامات ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و تناقض‌گویی‌های وی اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف کاری کرد که همه حتی هم پیمانان وی نیز در این خصوص واکنش نشان دادند و وی را در این کار تنها گذاشتن تا این که مجبور شد 6 ماه آن را به حالت تعلیق درآورد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0445 sec