شناسه خبر: 38673 منتشر شده در مورخ: 1396/10/5 ساعت: 13:10 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:

رسانه ها در برابر ادعای طلبکارانه رفع حصر فتنه گران سکوت اختیار نکنند

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: فتنه گران در چند سال گذشته نه تنها توبه نکردند بلکه طی روزهای اخیر به صورت طلبکارانه، مدعی رفع حصر شده اند؛ رسانه ها در مقابل این جریان نباید سکوت اختیار کنند.

رسانه ها در برابر ادعای طلبکارانه رفع حصر فتنه گران سکوت اختیار نکنند

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست، ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه 9 دی که با حضور اعضای شورای قشر مرکزی در بسیج رسانه آذربایجان غربی برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ و بزرگداشت حماسه 9 دی، اظهار کرد: رسانه ها باید ابعاد فتنه 88 را که از سوی غرب و با همکاری برخی فتنه گران داخلی صورت گرفت، تببین کنند.

وی گفت: فتنه 88 در بعد ملی انجام نپذیرفت بلکه توطئه جهانی برای براندازی نظام بود.

حق دوست با اشاره به جریان سازی های اخیر و ادعای رفع حصر فتنه گران در آستانه حماسه 9 دی امسال، تصریح کرد: فتنه گران در چند سال گذشته نه تنها توبه نکرده اند بلکه طی روزهای اخیر به صورت طلبکارانه، مدعی رفع حصر شده اند؛ رسانه ها در مقابل این جریان نباید سکوت اختیار کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی در پایان از رسانه های  استان خواست تا با جریان سازی مناسب در رابطه با حماسه 9 دی و تبیین ابعاد فتنه 88 مردم را نسبت به اهمیت این روز تاریخی آگاه سازند.

مصطفی قلیزاده علیار، عضو بسیج رسانه آذربایجان غربی و دبیر همایش شکوه بصیرت 2 نیز در این جلسه از برگزاری شب شعر و داستان با عنوان شکوه بصیرت به مناسبت گرامیداشت 9 دی خبر داد و افزود: این برنامه در راستای تعظیم و تکریم حماسه 9 دی در قالب ادبی و با رویکرد تبیینی برنامه ریزی شده است.

وی اظهار کرد: 9 دی فتنه خارجی و در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که خوشبختانه با تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت و هشیاری ملت ایران نقش برآب شده و منجر به خلق حماسه 9 دی شد.

قلیزاده با تاکید بر لزوم تبیین ابعاد فتنه 88 و همچنین اهمیت حماسه 9 دی گفت: رسانه ها در این زمینه نقش خطیری بر عهده دارند و باید با تمام توان در انجام این رسالت عظیم گام بردارند.

در این جلسه اعضای شورای قشر مرکزی بسیج رسانه آذربایجان غربی بر حضور حداکثری اصحاب رسانه در راهپیمایی حماسه 9 دی تأکید کردند./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0452 sec