شناسه خبر: 38730 منتشر شده در مورخ: 1396/10/8 ساعت: 13:53 گروه: استان ها  

حماسه ۹ دی‌ نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام بود

سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اعلام کرد: حماسه ۹ دی‌ماه ۸۸ نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام و «ولایت پذیری» آنان بود.

حماسه ۹ دی‌ نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام بود

به گزارش بسیج رسانه  استان اردبیل، این سازمان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن حماسه 9 دی اعلام کرد: حماسه 9 دی‌ماه 88 نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام  و «ولایت پذیری» آنان بود

در این بیانیه آمده است: غرب به تبعیت از آمریکا پس از انتخابات شورانگیز سال 88 با تحمیل یک جنگ نرم درصدد سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمد، در این جنگ، سران روسیاه فتنه به سربازی خیمه دشمن رفتند و علیه جمهوریت نظام فرمان شورش خیابانی صادر کردند.

در ادامه بیانیه آمده است: پژواک فتنه و اعمال فتنه‌گران باید به مانند آیینه‌ای شکسته هر روز در برابر تردیدکنندگان و آنانی که در پی تطهیر سران  فتنه هستند قرار گیرد. ملت ایران؛ آنها را که در مقابل قانون گردن کشی کردند  و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و با روایت مستمر فتنه 88، خسارت‌ها، خیانت‌ها و خباثت‌های فتنه‌گران تحت حمایت مثلث شوم آمریکا، انگلیس رژیم صهیونیستی را از یاد نمی‌برد.

سپاه استان اردبیل در ادامه آورده است: رسانه‌های دولتی آمریکا و انگلیس با انتشار گسترده «رمز تقلب » در انتخابات 88، دروغ پراکنی، شایعه‌سازی، نمایش فیلم‌های تحریک کننده عواطف و احساسات مردم و غیره به تحریک و ترغیب اغتشاشگران به ادامه خشونت و درگیری پرداختند؛ طبق برخی اسناد، سازمان سیا با هزینه کلان  در داخل ایران، آشوب‌های پس از انتخابات سال 88 را مدیریت کرد، سران فتنه با صدور بیانیه‌ها و دعوت از آشوبگران خیابانی زمینه شورش و غارت اموال عمومی و کشتار و مجروح کردن مردم را فراهم کردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: حماسه 9 دی‌ماه 88 نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام  و «ولایت پذیری» آنان بوده و با تبلور « بصیرت» و تبعیت از «ولایت فقیه» مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و «نه» بزرگ آنان به جبهه دشمن قرار گرفت.

این بیانیه تاکید کرده است: دستاورد حضور حماسی ملت ایران در 9 دی‌ماه سال 88، اقتدار و استحکام نظام و «گفتمان انقلاب اسلامی» را نزد دوستان و دشمنان  ارتقا بخشید و  به جهانیان اثبات کرد مردم و  نظام در ایران اسلامی در پرتو «ولایت فقیه» یک حقیقت واحد بوده و از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی قادر هستند هر توطئه و فتنه‌ای را خنثی کنند.

سپاه استان اردبیل در ادامه این بیانیه آورده است: مردم کشور چه زن، چه مرد، چه پیر و جوان می‌دانند خسارت به اموال عمومی و اقتصاد کشور، آب در آسیاب دشمن ریختن و ترغیب آنها برای تحریم‌های همه جانبه و ایجاد رکود در اقتصاد است؛ زنان و مردان با بصیرت و انقلابی ما همواره در تربیت جوانان متعهد و با استقامت بوده و با تربیت نیروهای ولایتمدار در مهار فتنه پیش قراولند.

در پایان این بیانیه آمده است: لزوم بازخوانی درس‌ها و آموزه‌های فتنه 88 برای عبرت گرفتن نسل حاضر و نسل‌های آینده کشور و عمق بخشی بصیرت و هوشمندی ملی نسبت به ترفندها و توطئه‌های جدید نظام  سلطه و استکبار بر علیه انقلاب و ایران اسلامی واجب و ضروری است، در فتنه 88 ملت بزرگ ایران ملاحظه کردند که ابعاد تهاجم و میزان ضدیت دشمنان با نظام بر آمده از  اسلام عزیز به حدی بزرگ و عمیق است که در صورت کمترین بی توجهی و خواب آلودگی، خسارت‌های فراوان به میهن اسلامی وارد می‌شود و لذا با بهره‌گیری از الگوی زیبای حماسه 9 دی بایستی  مراقبت و هوشیاری دائمی در جامعه ما امری نهادینه و همیشگی به حساب آید.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0446 sec