شناسه خبر: 38731 منتشر شده در مورخ: 1396/10/9 ساعت: 00:52 گروه: استان ها  

بسیج رسانه گلستان به مناسبت حماسه 9دی بیانیه ای صادر کرد

در بخشی از این بیانیه آمده است:کمرنگ جلوه دادن حماسه نهم دی ماه از جانب هر کسی و در هر مقام و منصبی، حاکی از دلبستگی و وابستگی فکری و عملی به اربابان خبیث فتنه۸۸ است

بسیج رسانه گلستان به مناسبت حماسه 9دی بیانیه ای صادر کرد

به گزارش بسیج رسانه گلستان به مناسبت هشتمین سالگرد حماسه نه دی۱۳۸۸ بیانیه این سازمان بشرح ذیل صادر گردید

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مقام معظم رهبری : 
« اینکه من عرض میکنم روز نُه دى در تاریخ ماندگار است، به خاطر این است. مردم بیدارند؛ .....          شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه‌ى مناسب و مورد نیاز؛ این اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کارى را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد».
 
نهم دی ماه ۸۸ ، برهه‌ای درخشان و ماندگار از امتحان بزرگ امت انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی در خنثی کردن نقشه‌های شوم استکبار جهانی بوده است. در واقعه فتنه۸۸ حقد و کینه دشمنان انقلاب به روشنی نمایان گشت. 
 قاطبه رسانه‌های استکباری بصورت زنجیره‌ای با اسم رمز«تقلب»  هم‌صدا با سران فتنه و با شعارهای پوپولیستی عوامفریبانه و سیاق ملی‌گرایانه متأثر از ادبیات جمعیتی از مغرضان زخم خورده در نظام سیاسی،  فضای ذهنی جامعه را مشوش کرده و با تحرکات اوباش مآبانه  امنیت ملی را نشانه رفتند.
وقاحت کردار سیاسی ابلهان وابسته به استکبار بحدی بود که به ساحت اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام اهانت کردند و وقیحانه‌تر از آن  تکبر فرعونی و لجاجت سیاسی  سران فتنه بود که  با گمان موفقیت و کامیابی در براندازی نظام، بجای آرام کردن فضای سیاسی کشور بر طبل فتنه و نفاق کوبیدند، اما با عنایت خدای سبحان و در پرتو هدایت امام‌گونه رهبری معظم انقلاب اسلامی، مردم با بصیرت و همیشه در صحنه، مشت پرصلابت خود را بر دهان یاوه گویان بی‌هویت زده  و بساط شیطانی فتنه زمان را برچیدند.
اهریمنان فتنه‌گر بدانند برنامه تغییر باقتضای عزم و اراده استکبار جهانی امریکا در جریان فتنه ۸۸ در حافظه تاریخی ملت ایران باقی مانده و هرگز فراموش نخواهدشد.
بصیرت انقلابی حکم می‌کند؛  امروز دشمنان زخم خورده آرام ننشسته و چون آتش زیر خاکستر از روزنه‌های قابل نفوذ در دستگاههای، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور و نیز  رسانه‌های منعطف و منحرف،  برای رسیدن به مقاصد شوم خود همچنان آتش افروزی می‌کنند. بسیج رسانه گلستان  براین باور است کمرنگ جلوه دادن حماسه نهم دی ماه از جانب هر کسی و در هر مقام و منصبی، حاکی از دلبستگی و وابستگی فکری و عملی به اربابان خبیث فتنه۸۸  است  که همواره در صدد تطهیر خود و برائت سیاسی سران فتنه،  سکوت  را بر سخن ترجیح می‌دهند.
بدیهی است که تجدید خاطره  حماسه مردمی  نهم دی ماه به ذائقه ایادی جاخوش کرده در عرصه‌های قدرت رسمی و غیر رسمی کشور تلخ است که از بازخوانی پرونده سیاه سران فتنه با همراهی استکبار آمریکا امتناع می‌ورزند. لیکن تبیین  تاریخ سیاسی نظام مقدس جمهوری  برای درس آموزی و بصیرت افزایی نسل  نوپای انقلاب اسلامی یک فریضه سیاسی و ضرورت انکار ناپذیر  است. چرا که در شرایطی که غرب باوران کج‌اندیش اذهان عمومی را بر این باور سوق دادند که هرگونه موضع‌گیری انقلابی علیه آمریکا، دیپلماسی‌ستیز و از نوع خشونت است و ضرورت ارتباط با آمریکا در سیاست توسعه روابط بین‌المللی قابل توجیه است، خطر نفوذ دوباره امریکا بر این سرزمین را گوشزد می‌کند.
 امت انقلابی ایران می‌داند  همه دشمنی‌های آمریکا نسبت به ایران اسلامی، نتیجه کوتاه شدن دست چپاولگری و غارت امریکا از ذخایر و منابع ایران پس از انقلاب اسلامی است که همواره با لطایف‌الحیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را در تنگنای تهدید با تحمیل جنگ و تحریم اقتصادی  قرار داده است و آخرین تیر خود را در قضیه برجام متوجه ایران اسلامی کرده است.
شیطان بزرگ در تداوم شیطنت سیاسی برای سلطه  مجدد خود، این بار بیش از پیش به استخدام عناصر نفوذی تا سرحد اتصال به شبکه‌های جاسوسی و با هدف  سرقت اطلاعات درحوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور پرداخته  است. و همچنان با استفاده از تمامی فرصت‌ها باسرقت اطلاعات مهم علمی، سیاسی و اقتصادی بسیار محرمانه،  خوراک لازم برای طراحی نقشه‌های خود و تولید و نشر اخبار واهی در جهت  بی‌اعتماد سازی و ناراضی کردن مردم از نظام را فراهم می‌کند.
سازمان بسیج رسانه استان گلستان ضمن اعلام انزجار از عادی سازی روابط دیپلماتیک مستقیم و غیر مستقیم با آمریکای جنایتکار، حفظ هوشمندی همه مسئولان نظام در تمامی قوا را با پای‌بندی مومنانه به تفکر انقلابی  ملهم  از آموزه‌های فکری امام و رهبری و پرهیز از بکارگیری عوامل فتنه و تفکرات  لیبرالیستی و سکولاریستی برای نقش آفرینی در کرسی‌های قدرت را طلب می‌نماید و بر یکایک رسانه‌های متعهد و انقلابی است، با درس‌آموزی از حماسه نهم دی‌ماه دسیسه‌های  دشمنان در جهت ایجاد بی‌اعتمادی و نارضایتی مردم و اختلاف بین قوای لشکری و کشوری را رصد نموده و با ملاحظه آگاهانه مصالح نظام و رهبری، نقشه‌های شوم آنها را با روشنگری انقلابی و آتش به اختیار خنثی نمایند.
والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0410 sec