شناسه خبر: 38732 منتشر شده در مورخ: 1396/10/9 ساعت: 08:49 گروه: استان ها  
سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان:

آنان که در سر سودای فتنه دارند، 9 دی را به یاد بیاورند

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز 9 دی این روز را به ملت ایران تبریک گفت.

آنان که در سر سودای فتنه دارند، 9 دی را به یاد بیاورند

به گزارش بسیج رسانه، سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز 9 دی این روز را به ملت ایران تبریک گفت.

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

 

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید. (سوره صف _ آیه ۸)

 

ملت سرافراز و نستوه ایران اسلامی در آزمون بزرگ و تاریخی فتنه 88 با خلق حماسه سترگ 9 دی نشان دادند طراحی کودتا و جنگ تبلیغاتی و عملیات روانی نظام سلطه و صهیونیسم، تاثیری در پایبندی مردم ایران به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی نداشته و حماسه عاشورایی 9 دی به آینه تمام نمای هوشیاری و دشمن‌ستیزی ملت ایران و صحنه شکست و رسوایی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی مبدل شد.

 

فتنه، فتنه است و تا دشمن وجود دارد این فتنه ها نیز هستند؛ گاهی فتنه را دشمن بوجود می‌آورد و گاهی دوستان نادان از سر جهل و بی بصیرتی به همراهی دشمن دست می‌زنند. در واقع باید 9 دی را آینه تمام نمای بصیرت و پایبندی ملت ایران به ولایت فقیه دانست. ملتی که هوشیارانه با حضور خود فتنه های بزرگ را خنثی می کنند. 9 دی جلوه آشکار و واقعی حضور انقلابی در دفاع از اسلام است.

 

9 دی 88 نشان داد که ملت ما هوشیار است و اکنون که سال 96 آمده است باز هم اگر فتنه ای جدید رقم زده شود، 9 دی‌هایی دیگر رقم خواهد خورد و اکنون آنان که در سر، سودای فتنه دارند، 9دی را به یاد بیاورند و  بدانند که ملت ایران هرکدام یک پرچم دار برای رهبرشان خواهند بود و از  9 دی درس بگیرند.

 

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت سالروز 9 دی این روز را به ملت شریف ایران تبریک می ‌گوید و اعلام می دارد که تا به ابد بر همان آرمان‌هایی که در 9 دی 88 فریاد زده شد پایبند است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0572 sec