شناسه خبر: 38736 منتشر شده در مورخ: 1396/10/9 ساعت: 12:00 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

رسانه‌ها ابعاد مختلف فتنه 88 را برای مردم بازگو کنند/ امروز هم در یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای قرار داریم

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به فتنه سال 88 گفت: رسانه‌ها ابعاد مختلف فتنه 88 را برای مردم بازگو کنند.

رسانه‌ها ابعاد مختلف فتنه 88 را برای مردم بازگو کنند/ امروز هم در یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای قرار داریم

به گزارش بسیج رسانه استان زنجان، عبدالله جعفری با اشاره به فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی اظهار کرد: ملت ایران در این روز با بصیرتی مثال زدنی فتنه را خاموش و بار دیگر وفاداری خود را به نظام، انقلاب و ولایت ثابت کرد.
وی با بیان اینکه دشمنان با فتنه 88 به دنبال براندازی نظام بودند، عنوان کرد: این فتنه نقشه‌ای بود که از سالها قبل طرح‌ریزی شده بود و عده‌ای در داخل کشور دانسته و ندانسته وارد نقشه خطرناک دشمن شدند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران برخاسته از بطن مردم است و این فتنه‌ها تاثیری در ادامه راه آن ندارد، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به برکت انقلاب به موفقیت‌های بزرگی در منطقه و دنیا دست یافته است.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی از پیشرفت ملت و انقلاب اسلامی ایران در هراس است، تصریح کرد: در سال 88 بیشتر کشورهای استکباری دست به دست هم دادند تا بلکه بتوانند آسیبی به انقلاب اسلامی ایران وارد کنند، اما هوشیاری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم مانع از به نتیجه رسیدن نقشه شوم دشمن شد.
جعفری با اشاره به تاثیر رسانه‌ها در فتنه سال 88 تاکید کرد: دشمن در زمان فتنه با در اختیار داشتن تمام ابزارهای رسانه‌ای و جنگ روانی که به راه انداخته بود به دنبال این بود که بر ذهن ملت ایران تاثیر بگذارد اما ما شاهد بودیم که چطور این قدرت رسانه‌ای در برابر قدرت مردمی شکست خورد.
وی با اشاره به اینکه رسانه‌های ما باید ابعاد مختلف فتنه سال 88 را برای مردم تبیین کنند، بیان کرد: باید قبول کنیم که اکنون نیز در یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای قرار داریم که دشمن سعی دارد مردم را از نظام دلسرد کند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه فتنه‌گران در سال 88 به مقدسات اسلام نیز توهین کردند، اظهار کرد: حماسه 9 دی نشان داد که مردم عاشورایی ایران اجازه تعدی به مقدسات را به احدی نخواهند داد.
وی با اشاره به نقش پررنگ ولایت در خنثی کردن فتنه‌های دشمنان خاطرنشان کرد: از سال‌های آغازین انقلاب اسلامی تا به امروز دشمنان فتنه‌های متعددی را علیه انقلاب اسلامی به راه‌انداخته‌اند، اما رهبری هوشیارانه اجازه خودنمایی به دشمن را نداده است.
جعفری با بیان اینکه امروزه فضای مجازی تبدیل به دروغ‌پردازی بدخواهان نظام اسلامی شده است، گفت: پیروزی‌های منطقه‌ای دشمن سبب شده تا دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به هر وسیله ممکن متوسل شود.
وی با بیان اینکه در این ایام نیز شاهد تخریب ارکان نظام توسط برخی کانال‌های ضد انقلاب هستیم، تصریح کرد: رسانه‌های ما باید روشنگری‌های لازم را در این مورد انجام داده و اهداف دشمن را برای مردم بازگو کنند.
انتهای پیام/2308/ق

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0620 sec