شناسه خبر: 38746 منتشر شده در مورخ: 1396/10/10 ساعت: 12:57 گروه: چهار محال و بختیاری  
به مناسبت حماسه نهم دی ماه:

بسیج رسانه چهارمحال وبختیاری بیانیه ای صادر کرد

سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهار محال و بختیاری به مناسبت حماسه نهم دی ماه بیانیه صادر کرد.

بسیج رسانه چهارمحال وبختیاری بیانیه ای صادر کرد

به گزارش بسیج رسانه ؛ سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهار محال و بختیاری به مناسبت حماسه نهم دی ماه بیانیه صادر کرد که به شرح ذیل است.

 

باسمه تعالی

   تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه و پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف علمی و ... جلوه های زرینی از سیر تکاملی هویت انقلابی و ولایتمداری مردم شریف ایران می باشند.

بی شک نهم دی ماه نیز یکی از روز های با افتخار ملت بزرگوار ایران است که به فرمایش مقام عظمای ولایت در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.  

این حماسه بزرگ فصل نوینی از بصیرت و ولایتمداری ملت ایران را در یکی از حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین عرصه‌های رویارویی با دشمنان فتنه‌افروز پیش روی جهانیان گشود تا با خیال واهی و افکار پوچ به دنبال آزمودن اراده و اعتماد ایرانیان به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نباشند، چرا که این مردم با وحدت و همبستگی عمیق در حمایت از انقلاب و لبیک به ندای رهبر فرزانه‌شان تا پای جان ایستاده‌اند.

9 دی 88 نشان داد که حضور حماسی ملت، مقطعی و لحظه‌ای نیست، بلکه امری مداوم و برخاسته از عمق اعتقاد ملتی مقاوم است. همان‌طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمود: «این مردم بودند که ناگهان با یک حرکت که برخاسته از بصیرت، دشمن‌شناسی، وقت‌شناسی و از حضور در عرصه مجاهدانه بود، روز 9دی را متمایز کرد این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت؛ کار بزرگی بود»، 9دی جشن ولایت‌مداری و بصیرت مردم هوشیار این آب و خاک است.

       تجدید میثاق ملت ایران با آرمان های بلند نظام جمهوری اسلامی، به زعامت و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، و اهتزاز پرچم رفیع "ولایت مداری در مقابل بدخواهان و دگر اندیشان و فرصت طلبان بیگانه پرست " پیام مهم و ماندگار حماسه 9 دی است. حماسه 9 دی و حضور میلیونی مردم ایران در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) روز "تجلّی غیرت دینی" ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های "آگاهی " و "بصیرت" نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه 88 به شمار می رود.

مسلماً این فرصت‌شناسی و ژرف‌نگری و عمل به هنگام آموزه‌هایی بود که ملت ما از امام‌حسین (ع) آموخته بود. ملت ایران در تمام عرصه‌ها و از جمله همین عرصه 9دی ثابت کرده است که همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهد بود و یقین دارد که تنها راه مصون ماندن از آسیب‌ها همین پشتیبانی از ولایت فقیه است.

  نهم دی روز درخشش نسل‌های سوم و چهارم انقلاب و آینده‌سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب و اعلام برائت از حرمت‌شکنان عاشورا بود که فتنه گران و بیگانگان طمع کار و کینه توز را رسوا و به خاک ذلت کشاند.

           اینک در هشتمین سالگرد قیام و خروش ملت بیدار ایران اسلامی در 9دی، سازمان بسیج رسانه استان ضمن گرامیداشت این روز اعلام می‌دارد همان‌گونه که در سال 88 ملت سلحشور ایران اسلامی با بصیرت و بیداری خود مقابل طغیان‌گران پست و خودفروخته ایستاده و با خلق حماسه‌ای عظیم از حمیت مذهبی، ملی و انقلابی خود دفاع کردند،این سازمان وبسیجیان رسانه استان در کنار ملت غیور وولایتمدار، این مسیر راهمچون گذشته  انشاالله ادامه خواهند داد ولحظه ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

 

سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0873 sec