شناسه خبر: 38813 منتشر شده در مورخ: 1396/10/20 ساعت: 13:30 گروه: استان ها  
با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛

مراسم بزرگداشت قشر بسیج رسانه در ارومیه برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه در آذربایجان غربی فردا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسوولان و اصحاب رسانه استان در ارومیه برگزار می شود.

مراسم بزرگداشت قشر بسیج رسانه در ارومیه برگزار می شود

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به 21 دی ماه سالروز شهادت شهید رهبر که روز قشر بسیج رسانه نامگذاری شده است، اظهار کرد: مراسمی به مناسبت بزرگداشت این روز و همچنین تجلیل از تلاش اصحاب رسانه بسیجی استان به ویژه در کنگره بزرگداشت 12000 شهید استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، فرمانده سپاه شهدای استان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین روابط عمومی دستگاههای اجرایی و اصحاب رسانه استان در کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم تلاش می شود اولویت های رسانه ای استان از سوی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی برای اهالی رسانه ترسیم شود، همانطور که رسانه های دشمن در راستای اهداف و سیاست های سران کشورهایشان عمل می کنند.

وی بر هم نوایی و اتحاد رسانه های استان تأکید کرد و گفت: اصحاب رسانه استان باید براساس استراتژی نظام عمل کرده و طبق خط مشی رسانه ای خود آن را بازخوانی و اطلاع رسانی کنند.

حق دوست کم رنگ شدن اخلاق رسانه ای را از دغدغه های مهم اعلام و اظهار کرد: هدف از بعثت نبی مکرم اسلام توسعه مکارم اخلاقی است بنابراین رسانه های اسلامی و انقلابی باید متخلص به اخلاق رسانه ای باشند.

 وی با اشاره به سخنرانی امام جمعه ارومیه در باب اخلاق رسانه ای در مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه، خاطرنشان کرد: معتقدم

امام جمعه ای خطیب، دانا و حکیم، وجود ظرفیت رسانه ای انقلابی، پا در رکاب و توانمند و فرماندهی که اهل رسانه است سه ضلع قدرتی است که باعث تقویت برد رسانه ای جبهه رسانه های انقلابی و  ترسیم افق های جدید برای عملیات های رسانه ای اثربخش می شود.

وی در پایان به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: دشمن در فتنه اخیر نشان داد که در ترغیب ایادی خود برای ضربه به نظام بسیار جدی است که خوشختانه عملکرد مناسب و موفق رسانه ها و بصیرت ملت باعث خنثی شدن این فتنه شد./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0862 sec