شناسه خبر: 38830 منتشر شده در مورخ: 1396/10/21 ساعت: 09:43 گروه: اخبار  
به مناسبت گرامیداشت روز بسیج رسانه

شهید رهبر: این قلم ها امانتند/ما پیروان نسل زینبیم

شهید غلامرضا رهبر نخستین گزارشگر شهید صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در ۲۱ دی ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات شلمچه به شهادت رسید

شهید رهبر: این قلم ها امانتند/ما پیروان نسل زینبیم

به گزارش بسیج رسانه، 21 دی ماه سالروز بزرگداشت شهید غلامرضا رهبر از شهدای ارجمند رسانه  است که با قلم و خون خود به ایثار و فداکاری در راه ارزشهای نظام پرداخت و به همین مناسبت این سالروز مقارن با گرامی داشت روز بسیج رسانه است.

این شهید والا مقام به فضای رسانه آبرو بخشیده و در دفاع از آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته است.

فرازی از وصیت نامه شهید:

دنیای آبادان با دنیای خارج از آن تفاوت دارد . آبادان برای ما دنیای معنویات و الهیات و این جنگ برای ما کلاس درس است .

این راه الهی است که خود انتخاب کرده ام و از خدا می خواهم که اگر کشته شدم و یا زخمی گشتم فقط به خاطر او و در راه او بوده باشد .

خدا را فراموش نکنی ، نماز ، عبادت ، تقوا را پیشه راه خود کنید . کمی به درون خود بنگریم و از زندگی پست مادی و لنجن‌زار و غرب گرایی بیرون آییم  و ببینیم آنچه را که اسلام حکم کرده چقدر به نفع ماست و بنگریم که ما چقدر در اشتباهیم و متوجه نیستیم . وصیت نامه های شهیدان را بخوانیم و بخود بیائیم و درس زندگی را از علی(ع) و درس شهادت را از حسین(ع) بیاموزیم

 

بسیج رسانه بر خود واجبی میداند که با توجه به تاثیرگذار بودن رسانه بر عملکرد یک جامعه بتواند صاحب نظران متعهد، متخصص و متدینی را تربیت نموده تا بتوانند ادامه دهنده  راه شهدا باشند.

این روز را بر تمامی بسیجیان رسانه ای و اهالی محترم رسانه تبریک عرض مینماییم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0463 sec