شناسه خبر: 38838 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 ساعت: 12:44 گروه: استان ها  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران

روند استخدامی‌ها در ادارات و نهادها دولتی گچساران باید برای مردم شفاف سازی شود

روند استخدامی‌ها در ادارات و نهادها دولتی گچساران باید برای مردم شفاف سازی شود

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گچساران با حضور فرماندار، فرمانده سپاه مقاومت ناحیه بسیج و روسای ادارات در سالن فرمانداری گچساران برگزار شد.

 در این نشست سرهنگ علی اصغر نورایی نسب  با اشاره به معضلات بیکاری در شهرستان گچساران اظهار کرد:  برای جلوگیری از افزایش بیکاری در شهرستان باید استخدامی‌های این شهرستان به صورت قانونی و شفاف اجرا شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران ادامه داد: بسیاری از شهروندان گچسارانی خواهان شفاف سازی استخدامی‌هایی که در این شهرستان صورت گرفته است، هستند.

 نورایی نسب در ادامه با اشاره به دستگاه‌های دولتی در این شهرستان گفت: باید تلاش شود تا استخدامی‌های نیروها در دستگاه‌های دولتی به صورت قانونی و شفاف انجام گیرد.

 وی  افزود: باید روند جذب نیرو و استخدامی در پروژه‌ها و نهادهای مختلف در این شهرستان مورد بررسی قرار بگیرد.

نورایی با بیان اینکه شفاف سازی در زمینه بکارگیری نیرو در نهادها و یا سازمان‌ها باید روند قانونی داشته باشد، عنوان کرد: برخی از افراد بیکار و یا اخراجی مدعی آن هستند که در بکارگیری نیروی جدید حق آنها اجحاف شده است و این موضوع باید برای این افراد و دیگر شهروندان گچسارانی شفاف سازی شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران خاطرنشان کرد: مردم از معضل بیکاری رنج می‌برند و خواهان شفاف سازی روند استخدامی‌ها و قانونی بودن این افراد در پروژه‌ها، نهادها و سازمان‌ها هستند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0600 sec