شناسه خبر: 38841 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 ساعت: 13:53 گروه: استان ها  

تجلیل از خانواده شهید هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی در مراسم روز قشر بسیج رسانه

خانواده هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی و انقلابی امروز در مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه در ارومیه تجلیل شد.

تجلیل از خانواده شهید هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی در مراسم روز قشر بسیج رسانه

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه آذربایجان غربی به همت سازمان بسیج رسانه و با همکاری بسیج صدا و سیما، قرارگاه فضای مجازی و روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای استان در کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد.

این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، فرمانده سپاه شهدای ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس حوزه هنری تبلیغات اسلامی، رئیس سازمان بسیج رسانه، مسوول قرارگاه فضای مجازی استان و جمعی از مسوولان و خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی ملی و استانی برگزار شد.

در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه، از خانواده شهید هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی و انقلابی تجلیل شد.

شهید هوشنگ اکبری در شمار با سابقه‌ترین جانبازان انقلاب اسلامی بود که تیرماه امسال بعد از تحمل 38 سال درد و رنج ناشی از جانبازی 70 درصدی که در یکی از تظاهرات زمان انقلاب از ناحیه کمر گلوله خورده و به جانبازی نائل شده بود، به شهادت رسید.

شهید هوشنگ اکبری نویسنده کتاب‌ها «مافیای سیاسی شرق و غرب»، «بررسی مسائل آمریکای لاتین»، سلسله مقالات مظلومیت پاکستانی‌ها، «جاسوسی و قدرت‌ها»، «انحراف یک جامعه»، «چشم سوم» و کتابی با موضوع «جوابیه‌ای برای سلمان رشدی» بود./ز

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1172 sec