شناسه خبر: 38843 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 ساعت: 14:08 گروه: آذربایجان غربی  

فعالان رسانه ای کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی تجلیل شدند

فعالان رسانه ای کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی در مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه استان تجلیل شدند.

فعالان رسانه ای کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی تجلیل شدند

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه آذربایجان غربی به همت سازمان بسیج رسانه و با همکاری بسیج صدا و سیما، قرارگاه فضای مجازی و روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای استان در کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد.

این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، فرمانده سپاه شهدا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس حوزه هنری تبلیغات اسلامی، رئیس سازمان بسیج رسانه، مسوول قرارگاه فضای مجازی استان و جمعی از مسوولان و خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی ملی و استانی برگزار شد.

در این مراسم ضمن تجلیل از خانواده شهید هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی و انقلابی و همچنین یوسف رحیمی، خبرنگار جانباز و آزاده خبرگزاری ایرنا آذربایجان غربی، از 45 نفر از اصحاب رسانه که در جریان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید استان در جهت پوشش خبری و انعکاس مطلوب برنامه های این رویداد بزرگ فرهنگی تلاش کرده بودند، تجلیل شد.

طاهره زینالی، سرپرست خبرگزاری رسا در آذربایجان غربی و مسوول امور خواهران بسیج رسانه و همچنین محمدتقی جم دوست، عکاس بسیج رسانه استان نیز به پاس تلاش در پوشش خبری و تصویری مناسب برنامه های کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید استان تجلیل شدند./ز

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0837 sec