شناسه خبر: 38844 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 ساعت: 14:21 گروه: استان ها  

بیانیه مراسم روز قشر بسیج رسانه در آذربایجان غربی

بیانیه بسیج رسانه آذربایجان غربی در مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه توسط حجت الاسلام مهدی شاهی زاده علیار، خبرنگار خبرگزاری فارس در استان قرائت شد.

بیانیه مراسم روز قشر بسیج رسانه در آذربایجان غربی

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی،

بسیج رسانه آذربایجان غربی به مناسبت شهادت شهید رهبر که روز قشر بسیج رسانه نامگذاری شده است، بیانیه ای صادر کرده بود که همزمان با مراسم بزرگداشت این روز در کانون جوانان بسیج ارومیه، توسط حجت الاسلام مهدی شاهی زاده علیار، خبرنگار خبرگزاری فارس در استان قرائت شد.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
در روزگاری که رسانه های نظام جهانی سلطه به پشتوانه لژهای زر و زور و تزویر و ایادیشان در گوشه کنار جهان، با تحریف واقعیت ها سعی در ارائه تصاویر فریبنده و تسخیر روح و روان ملت هابرای همراهی با سیاست های شیطانی استکبار جهانی را دارند، رسانه های مستقل با وجدان های بیدار قهرمانانه علم صیانت از حقیقت را برافراشته نگاه داشته اند و بدون شک جامعه رسانه ای ایران اسلامی در این صحنه تقابل با جریان کفر و ظلم و صهیونیسم بین الملل طلایه دار و در صف نخست مبارزه است.
 
 
استقامت مثال زدنی ملت ایران بر سر اصول و باورها و شکست های پی در پی استکبار جهانی از یکسو و هراس آنان از گسترش انقلاب اسلامی و توفیقات اخیر در منطقه راهبردی غرب آسیا از سوی دیگر، دشمنان سراسیمه و دستپاچه را بر آن داشته که بر حجم دروغ پراکنی های خود علیه انقلاب اسلامی ایران بیافزایند تا بلکه به زعم خود بتوانند خللی در این حرکت رو به جلوی این ملت قهرمان ایجاد کنند.
 
به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) دشمن، سه هدفِ کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت را در دستور کار خود قرار داده است که هدف کوتاه‌مدت آن‌ها «برهم زدن امنیت کشور و ایجاد آشوب و فتنه»، هدف میان مدتشان موضوع «اقتصاد و معیشت مردم» و در نهایت هدف بلندمدت آن ها «از بین بردن اصل نظام» از طریق «تغییر رفتار» است.
 
 
اهداف شومی که گوشه ای از آن را در اغتشاشات اخیر که اکنون دستمایه فشار مضاعف و تحریم های ظالمانه جدید علیه ملت ایران قرار گرفته است را مشاهده کردیم.
 
 
در چنین شرایطی رسالت فعالین رسانه ای در تبیین و گسترش پیام انقلاب اسلامی و افشا و مقابله با دسیسه های دشمنان بیش از پیش اهمیت پیدا می کند.
 
برای انقلابی بودن فرقی ندارد بیل به دست باشی، اسلحه یا قلم، جنگ که شد باید آماده رگبار باشی
جنگ اگر سخت باشد مهماتش اسلحه و توپ و تانگ است واگر نرم باشد مهماتش قلم و کاغذ، و رسانه و خبرنگار نه فقط پرچمدار این نبرد که همه کاره این نبرد است.
تزریق امید و معرفی ظرفیت های بیشمار رویش زا،تقویت همگرایی و انسجام بین آحاد مختلف ملت ایران اسلامی و صراحت بیان و عدم اتحاد با خائنین داخلی و خارجی از جمله موثرترین راهکارها برای مقابله با دسیسه های دشمنان در این نبرد خواهد بود.
 
 
بدون شک باور و پایبندی به آرمان ها و پرهیز از ابتلا به روحیه محافظه کاری و همچنین یقه گیری از ظالمان و خائنین بیت المال و مدیران اشرافی از جمله مهمترین وظایف رسانه ها به عنوان سنگرهای مطالبه گری و ظلم ستیزی است.
 
ما خبرنگاران بسیجی آذربایجان غربی در سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر عهد می بندیم که تا آخرین لحظه عمر خود به این مسیر طیب و طاهر پایبند باشیم و با ادامه راه شهیدان بزرگوار در مسیر ولایتمداری، صیانت از ارزش ها و آرمان ها و پاسداری از خط امام و رهبری گام برداریم./ز
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0667 sec