شناسه خبر: 39267 منتشر شده در مورخ: 1396/12/20 ساعت: 17:09 گروه: هرمزگان  
رئیس بسیج رسانه هرمزگان:

اصحاب رسانه منصفانه بدنبال پیشرفت هرمزگان هستند

رئیس بسیج رسانه هرمزگان گفت: اصحاب رسانه هرمزگان، افرادی دلسوز و منصف هستند که به دنبال پیشرفت استان همگام با مدیران دغدغه‌دارمی‌باشند.

اصحاب رسانه منصفانه بدنبال پیشرفت هرمزگان هستند

به گزارش بسیج رسانه  مرتضی پیروی‌منش گفت: باید به قشری که با کمال دلسوزی وهمدلی به دنبال پیشرفت استان همگام با مدیران دغدغه‌مند هرمزگان هستند خداقوت گفت و همه می‌دانیم تامین معیشت زندگی، اداره مطبوعه و رسانه حقیقتا دشوار شده است.

وی افزود: مشقات مدیریت کردن مطبوعات و رسانه تاحدی است که توانسته به‌عنوان یک دغدغه جایگاه ویژه‌ای برای قشر خدوم رسانه خصوصا کارفرمایان (سرمایه‌گذاران فرهنگی) به همراه داشته باشد.

رئیس بسیج رسانه هرمزگان گفت: قطعا ضعف و کسور در حمایت و پشتیبانی از این سرمایه‌گذاران فرهنگی در بخش رسانه وجود داشته و دارد، استان هرمزگان با دارا بودن پتانسیل‌های اقتصادی فراوان متاسفانه کارفرمایان رسانه‌ای در تنگناهای اقتصادی ومعیشتی قراردارند.

فعال فرهنگی هرمزگان به تشریح ویژگی دلسوزی و منصف بودن این قشرپرداخت و عنوان کرد: عملکرد خالصانه، دلیل محکمی برای بیان دلسوزی اصحاب رسانه و مطبوعات برای انقلاب و منافع پیشرفت و توسعه استان است.

وی درادامه عنوان شد: این که اصحاب رسانه استان با همه سختی‌ها و بی‌حرمتی‌ها همچنان بین حاشیه و اصل تمییز قرار می‌دهند نشانه دیگری از ویژگی مطرح شده و انجام ماموریت و رسالت به نحواحسن و شایسته است.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه هرمزگان ضمن تشکر از وجود چنین افرادی در جمع رسانه‌های هرمزگان خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌های همکاران درجهت منافع ملی و پیشرفت استان، جای تشکر دارد به عنوان یک بسیجی از همه همکاران رسانه‌ای خود در استان هرمزگان و کارفرمایان فرهنگی رسانه، تشکر می‌کنم.
 پیروی‌منش افزود: از تمامی تلاش‌ها و زحمات همکاران که  باعث تقویت اهداف و سیاست‌های راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده و همچنان به آن پایبند و پاسدار آن هستند تشکر می‌نمایم.
 
این مقام مسؤول گفت: قدردانی از آحاد رسانه و مطبوعات هرمزگان در این واپسین روزهای سال برای بنده که چند سالی است از نزدیک امور رسانه، سختی‌ها و مشقت‌ها، بدهکاری مدیران رسانه به عنوان کارفرمایان فرهنگی سرمایه‌گذار به چاپخانه و ... را از نزدیک لمس کرده‌ام کمترین کار است که مراتب ارادت را به تک تک این عزیزان اعلام می‌دارم.

وی تاکید کرد: امیدوارم با همدلی و یکپارچگی که بوجود آمده بتوانیم برای همدیگر نقش و ماموریت واگذار کنیم،اعتمادها را افزایش و از همه ظرفیت‌ها نهایت استفاده برای تقویت بنیه معیشت و اداره مطبوعات هرمزگان داشته باشیم.

این فعال رسانه هرمزگان افزود: در این مرحله به دنبال نمک پاشیدن به زخم‌ها نبوده و نیستم، چون نمی‌خواهم اصل دلسوزی آحاد رسانه هرمزگان را از انقلاب و پیشرفت استان هرمزگان دارای پتانسیل‌های فراوان را با بیان برخی تلخی‌های امروز، برای همکاران تلخ کنم؛ جوابی که باید به افرادی که ظرفیت رسانه را درک نمی‌کنند داد این است که مصداق دلسوزی همکاران نگرانی‌ها از عدم بازپرداخت‌ها و بسیاری از رفتارهای خشن و دور از شان برخی افراد و مدیران نسبت به آحاد اصحاب رسانه هرمزگان  باعث نشده کاستی در انجام رسالت و ماموریت خود داشته باشند، اما باید خدا را شاهد و ناظر دانست که وقتی یک خبرنگار هزینه اینترنت، اجاره محل و... برای تولید خبر ندارد چگونه می‌تواند قلم به دست بگیرد ولی باز این قشر همگام با مدیران و انقلاب‌اند.
پیروی منش گفت: امیدوارم دراین واپسین روزهای آخر سال که به  میمنت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) استان غرق در شادی و سرور می‌باشد گره‌های معیشت زندگی و مطبوعه همه همکارانم در رسانه از موزعین، دکه داران مطبوعاتی تا صاحب امتیازان و مدیران رسانه  هرمزگان بازشود.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: خبرگزاری فارس هرمزگان
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0390 sec