شناسه خبر: 39268 منتشر شده در مورخ: 1396/12/20 ساعت: 17:14 گروه: هرمزگان  

استاندارهرمزگان یک گام به جلو

"فریدون همتی" استاندار هرمزگان روز شنبه در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات، انجمن صنفی کارفرمایی مطبوعات و رئیس بسیج رسانه هرمزگان گفت که تبعیض بین رسانه‌های استان را به هیچ وجه نمی‌پذیرم و از طرفی از انتقاد رسانه‌ها هم استقبال می‌کنم.

استاندارهرمزگان یک گام به جلو

به گزارش بسیج رسانه از هرمزگان، در واقع شخص استاندار هرمزگان در مدت حدود شش ماه حضورشان در استان نشان داده است که چنین رویه‌ای را در پیش گرفته است و انتظار است که مجموعه تحت مدیریت‌شان نیز چنین دیدگاهی داشته باشند.

وی انتقادات، گزارش‌ها واخباری که از طریق رسانه‌ها منتشر می‌شود را منبعی برای کسب اطلاعات خود می‌داند که می‌توان به راحتی از آن بهره برداری نمود، در واقع این دیدگاه استاندار را که بصورت عینی در زمان انعکاس برخی از گزارش‌ها، مقالات و اخبار شاهد بوده‌ایم، موید این موضوع می‌باشد که استاندار هرمزگان تلاش می‌کند از فرصت‌های مختلف برای کسب اطلاع و رفع چالش‌ها و در نهایت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم استفاده نماید. 

در واقع هم انتظار است که این مقام ارشد استان که بدون توجه به دیدگاه‌ها و سلایق فکری، سیاسی و...  رسانه‌های مختلف، بیشتر به محتوای مطالبی که منتشر شده، توجه نماید و از این اطلاعات برای رفع مشکلات و کسب اطلاعات بهره مند شود.

استان هرمزگان و شهر بندرعباس با چالش‌های فراوانی مواجه می‌باشد که شناسایی آنها برای استاندار زمانبر می‌باشد و از ظرفیت رسانه‌ها برای کسب اطلاعات می‌توان بخوبی بهره برد، گاهی شاید موضوعاتی که در کنارمان می‌گذرد را تا وقتی انعکاسی نداشته باشد، کمتر به آنها توجه داشته باشیم.
اتفاقا شنبه شب که به همراه یکی از همکاران قصد داشتیم دقایقی را در ساحل پشت استانداری واقع در پارک دولت بندرعباس قدم بزنیم، حتی چند متر قبل از رسیدن به ساحل بوی تعفن فاصلاب ورودی به دریا به مشام می‌رسید و چند متر آن طرف‌تر هم بوی انواع قلیان‌های میوه‌ای که هوا را آلوده کرده بود، خانواده‌ها را معذب می‌کرد.

همان وقت از خود پرسیدیم که آیا مسؤولان و کارکنان استانداری تاکنون از این محل گذر نداشته‌اند که وضعیت را ببینند و چاره‌اندیشی کنند؟ این ساحل از هفته آینده مملو از میهمانان نوروزی می‌شود که برای تفریح و دیدن دریای آلوده پرفاضلاب به این شهر می‌آیند و مشخص نیست وقتی که این صحنه‌ها مشاهده کنند، چه قضاوتی را نسبت به متولیان استان خواهند داشت.
انتظار می‌رود استاندار هرمزگان با گماردن مدیران لایق، متعهد و توانمند در استان هرچه سریعتر کابینه استانی قوی و زبده تشکیل دهد تا چالش‌ها را شناسایی و برطرف نمایندکه باعزمی که در استاندار در نیمه دوم سال شاهد بوده‌ایم، انتظار می‌رود که این مهم زودتر محقق شود.

باید گفت انتظار است در حوزه اطلاع رسانی هم نیاز است که  این مقوله مورد توجه بیشتری قرار گیرد و ضعف‌های موجود برطرف گردد. 
استاندار هرمزگان بایستی رسانه‌ها را در کنار خود داشته باشد و از این ظرفیت برای اطلاع‌رسانی و رفع چالش‌ها و همچنین همیاری و همراهی مردم در اجرای برخی طرح ها استفاده نموده و خدمات دولت را اعلام نماید و از خواسته‌های مردم هم اطلاع یابد که برگزاری این نشست استاندار با تشکل‌های رسانه‌ای نشان داد که استاندار به ظرفیت رسانه‌ها باور دارد و تصمیم دارد از این ظرفیت برای خدمات‌رسانی به مردم و توسعه استان بیشتر بهره گیرد.

 

6
5
4
3
2
1
استاندار
پیروی منش
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: خبرگزاری فارس هرمزگان
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0484 sec