شناسه خبر: 49389 منتشر شده در مورخ: 1397/2/8 ساعت: 12:27 گروه: استان ها  
جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

لزوم مشارکت بیشتر دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد در برنامه‌های فرهنگی

لزوم مشارکت بیشتر دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد در برنامه‌های فرهنگی

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

سرهنگ جهانگیر انصاری در نشست  مراسم سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به مجاهدت‌های رزمندگان در بسیج سازندگی اظهار کرد: رزمندگان در بسیج سازندگی زحمات فراوانی هم در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و هم در دوران هشت سال دفاع مقدس کشیدند.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هرگز فراموش نمی‌کنیم رانندگان لودر و بولدوزر را که گلوله دشمن مستقیم به پیشانیشان می‌خورد تا یک سنگر را درست کنند و آن را بسازند.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی امتحان خود را در جنگ سخت پس داده و انتظار داریم جهاد کشاورزی در فضای غبارآلوده امروز و جنگ نرمی که دشمن راه‌اندازی کرده ورود پیدا کند و به میدان بیاید.

این مسؤول عنوان کرد: جهاد کشاورزی در عرصه‌های فرهنگی در میدان حاضر شود و در گرامیداشت‌ها، نکوداشت‌ها، یادواره‌ها شهدا و سایر برنامه‌های منتسب به این بزرگواران حضور داشته باشد،جهادکشاورزی متعلق به حزب، گروه و جناح خاصی نیست و باید فراتر از این عمل کند.

انصاری با اشاره به نگاه‌های مثبت به حوزه جهادکشاورزی گفت: زحمات رزمندگان بسیج سازندگی قابل فراموش شدن نیست لذا نیاز است در زمان غبارآلوده کنونی خاطرات رزمندگان بسیج سازندگی در عملیات مختلف از جمله بیت‌المقدس بازگو شود تا جوانان بدانند چه حوادثی رخ داده است.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما در سپاه نوکر همه مردم و ملت ایران هستیم و انتظار داریم دستگاه‌های مختلف در عرصه جنگ نرم حضور داشته و برنامه‌هایی برای مقابله با توطئه‌ها دشمنان ارائه دهند.

وی در پایان در خصوص برگزاری یادواره‌های شهدا به صورت قومی و قبیله‌ای گفت: در ابتدا مخالف برگزاری یادواره‌ها به صورت قومی و قبیله‌ای بودیم اما برخی‌ها این یادواره‌ها را به صورت خودجوش و به شکل باشکوهی برگزار می‌کنند و همین مسئله منجر شد که اجازه برگزاری این مراسمات معنوی داده شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7544 sec