شناسه خبر: 49446 منتشر شده در مورخ: 1397/2/18 ساعت: 12:25 گروه: کرمانشاه  
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

استان کرمانشاه طلایه دار حمایت از کالای ایرانی/ ما از تهدید و تحریم دشمنان هراسی نداریم

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به اینکه شعار پوشالی استکبار در ما اثری نخواهد داشت، گفت: ما به عنوان مسلمان به سلاح ایمان مجهز هستیم و از تهدید و تحریم دشمنان هراسی نداریم.

استان کرمانشاه طلایه دار حمایت از کالای ایرانی/ ما از تهدید و تحریم دشمنان هراسی نداریم

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه در گردهمایی طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر با موضوع "طرح میثاق حمایت از کالای ایرانی" که امروز در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان برگزار شد، اظهار داشت: استان کرمانشاه با برگزاری نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در راستای حمایت از شعار سال طلایه دار است و باید در حمایت از کالای ایرانی تلاش کنیم و تولیدکنندگان نیز اجناس با کیفیت به مردم تحویل بدهند.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه در ادامه گفت: دیگر استان‌ها نیز در حمایت از کالای ایرانی و تقویت اقتصاد کشور تلاش می‌کنند و شعار سال در راستای تولید بومی کشور به عنوان مبنای مردم و حاکمیت قرار می‌گیرد.

 

ریحانی با بیان اینکه ما به عنوان طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر باید در ترویج حمایت از کالای ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب تلاش کنیم، افزود: چرا که با کمک حاکمیت در واقع نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت‌های خوبی خواهد داشت.

 

این مسوول تصریح کرد: دشمنان ما برای به زانو در آوردن نظام در بستر اقتصادی در تلاش هستند و به همین دلیل شعار سال در راستای اقتدار اقتصاد مقاومتی کشور عنوان شده که حمایت از کالای ایرانی باید مبنای حرکت دولت و مردم قرار بگیرد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2581 sec