شناسه خبر: 49476 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 12:25 گروه: کرمانشاه  
کارشناس اعزام و استقرار روحانیون اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

تا زمانی که مردم در زیر سایه ولایت هستند دشمنان به اهداف خود نمی رسند

کارشناس اعزام و استقرار روحانیون اداره کل تبلیعات اسلامی استان کرمانشاه گفت: دشمنان همه ی راه ها را برای مقابله با جمهوری اسلامی رفته اند تا جمهوری اسلامی را به چالش بکشانند اما نتوانسته اند کاری کنند و به این نتیجه رسیده اند که در زمینه اقتصادی نظام را به چالش بکشانند.

تا زمانی که مردم در زیر سایه ولایت هستند دشمنان به اهداف خود نمی رسند

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، حجت الاسلام مجتبی بیات کارشناس اعزام و استقرار روحانیون اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه در همایش گروهمایی طلایه داران تبلیغ که پیش از ظهر امروز در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: حضور مبلغان و روحانیان در استان کرمانشاه ضروری است و ما این را جهاد می نامیم و که حضور آنها در طول سالهای گذشته بیشتر و پرنگ تر از استان های دیگر است.

 

کارشناس اعزام  و استقرار روحانیون اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مبلغان باید مردم را یا احکام الهی آشنا کنند و قرآن، اسلام و منویات مقام معظم رهبری تبلیغ و ترویج دهند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان برای منزوی کردن نظام جمهوری اسلامی برنامه هایی دارند و لازم است ما هوشیار باشیم، افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی طلاب در این زمینه نیز به سخنرانی بپردازند چرا که دشمنان می خواهند در زمینه اقتصادی نظام را به چالش بکشاند.

 

بیات خاطر نشان کرد: دشمنان نزدیک چهل سال است که نتوانسته اند علیه نظام کاری کنند و تا زمانی که مردم در زیر سایه دلایت هستند آنها به اهداف خود نمی رسند و وظیفه مبلغان تبیین جایگاه ولی فقیه، آگاه ساختن و اطلاع رسانی به مردم است و کسانی که در فضای مجازی توانایی دارند در این زمینه حرکت کنند.

 

 وی گفت: وظیفه دیگر مبلغان تبیین فرهنگ مقاومت است و اگر کشورهای اسلامی در دنیا عزت دارند بخاطر مقاومت است و همچنین در برابر مسایل نو ظهور و عرفان های خرافی باید احکام دقیق اسلام به مردم گفته شود.

 

ببات با اشاره به اینکه ما در شهرستانهای استان دفتر داریم و یک دفتر نیز در شهر کرمانشاه در خدمت مبلغان است، گفت: ما در این دفاتر شرایط مناطق را برای مبلغان توضیح می دهیم و با توجه به اینکه مجری اعزام سازمان تبلیعات است هر به شهری را که بخواهند اعزام شوند فرستاده می شوند.

 

 وی اظهار کرد: مبلغان برای گرفتن گواهی نامه باید در سامانه سجام (سامانه اعزام مبلغ) ثبت نام کنند و کد آنها در سامانه قبت شود و این در هر زمانی قابل دسترسی است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2096 sec