شناسه خبر: 49478 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 13:04 گروه: کرمانشاه  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

بقاع متبرکه و مساجد روستاها برای اعزام مبلغ در الویت هستند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: در ماه مبارک امسال یک هزارو 640 مبلغ به مناطق مختلف در استان کرمانشاه اعزام می شوند.

بقاع متبرکه و مساجد روستاها برای اعزام مبلغ در الویت هستند

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، آیت عباسیان در گردهمایی طلایه داران تبلیغ که پیش از ظهر امروز در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: اداره کل اوقاف درخواست 250 مبلغ از قم برای حضور در استان کرمانشاه داشته است که 120 نفر از مبلغان به استان آمده اند.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان سال گذشته مساجد 180 روستا خالی از مبلغ و روحانی بوده است، گفت: در اعزام مبلغان بقاع متبرکه و مساجد روستاها در اولویت هستند.

 

عباسیان در ادامه خاطر نشان کرد: انتظار می رود که این 120 مبلغ  در مساجد روستاها حضور یابند تا روستائیان از وجود روحانی در ماه رمضان بهره مند شوند.

 

وی در ادامه گفت: مبلغان مسایل وقف و مباحث اخلاقی را در برنامه های خود قرار دهند و نسبت به مباحث سیاسی کارشناسانه و عالمانه عمل کنند.

 

عباسیان تصریح کرد: دشمنان در حال تزریق ناامیدی در جامعه هستند که مبلغان باید مردم را امید و نشاط در جامعه هدایت کنند.

 

وی با بیان اینکه خون شهدا نخواهد گذاشت که دشمنان به نظام ضربه بزنند، اظهار کرد: طلبه ها و مبلغان با توجه به تنوع مذهبی در استان کرمانشاه از گفتن مباحث تفرقه افکنانه بپرهیزنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0314 sec