شناسه خبر: 49484 منتشر شده در مورخ: 1397/2/27 ساعت: 10:05 گروه: استان ها  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

سال گذشته در شهرستان ها کمبود مبلغ در ماه مبارک رمضان و محرم نداشته ایم

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته بین 180تا 190 مسجد روستایی در ماه مبارک رمضان روحانی نداشت، گفت: در هیچ یک از شهرستان های استان در ماه های رمضان و محرم سال گذشته کمبود روحانی و مبلغ نداشته ایم.

سال گذشته در شهرستان ها کمبود مبلغ در ماه مبارک رمضان و محرم نداشته ایم

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، اسماعیل قبادی در گرد همایی طلایه داران تبلیغ که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ائمه جماعات اداره های مختلف و مساجد می توانند وظایف مبلغ را در محل کار خود انجام دهند و در روستاهای شهرستان کرمانشاه 80 تا 100 مسجد روستایی در ماه رمضان سال گذشته بدون روحانی و مبلغ بوده اند.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه افزود: در ماه مبارک رمضان سال گذشته 30  مسجد در بخش ماهیدشت و چندین مسجد نیز در بخش بیلوار بدون روحانی بوده اند در حالیکه این دو بخش در سالهای گذشته مستعدتر از سایر مناطق بوده اند.

 

قبادی با بیان اینکه مبلغان مسائل خمس، زکات، صدقات، رد مظالم و... را برای مردم بازگو کنند، افزود: مبلغان مردم را نسبت به رهبری و نظام دلگرم تر کنند ما حافظ منافع نظام هستیم و آنچه را که وظیفه ی ماست انجام می دهیم و مبلغ فضا را باید طوری مساعد کند که  مساجد رونق بگیرند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1168 sec