شناسه خبر: 49490 منتشر شده در مورخ: 1397/2/27 ساعت: 13:26 گروه: آذربایجان غربی  

هیات اندیشه ورز بسیج رسانه آذربایجان غربی تشکیل شد + تصاویر

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: در راستای افزایش هم افزایی بین اقشار بسیج ، جریان سازی فکری و همفکری در جامعه رسانه ای، همفکری برای توسعه گفتمان ولایت، هم اندیشی و هم فکری با تکیه بر فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه رسانه ای استان هیات اندیشه ورز این قشر تشکیل شد.

هیات اندیشه ورز بسیج رسانه آذربایجان غربی تشکیل شد + تصاویر

به گزارش بسیج رسانه آذرابیجان غربی، یوسف حق دوست در نخستین نشست هیات اندیشه ورز بسیج رسانه آذربایجان غربی افزود: راهبرد نگاری و کمک به سیاستگزاری برای ارتقای کارایی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین اقشار بسیج، آشنا شدن با وضعیت بسیج رسانه استان،آسیب شناسی بسیج، احصاء مسائل اساسی اولویت دار از سایر اهداف مهم تشکیل این هیات است. 

وی بیان کرد: احصا مسایل اساسی و اولویت دار بسج رسانه آذربایجان غربی و تعیین کمیته های دایمی و موقت در این زمینه و هدایت و راهبری کمیته ها نیز در قالب این هیات انجام می شود. 
حق دوست بیان کرد: تولید فکر و ایده توسط اعضا از سایر اهدافی است که پیگیری می شود. 
وی اضافه کرد: کارهای اساسی در بسیج رسانه انجام شده و نیروی کافی هم اکنون در این بخش جذب شده و پرونده اعضا تکمیل شده است. 
وی گفت: در پی تعاملات انجام شده با فرمانده سپاه شهدا حمایتهای مطلوبی از اصحاب رسانه شده و حضور چشمگیر اعضای این قشر در اغلب برنامه ها نتیجه این تعاملات است. 
حق دوست با بیان اینکه همه اصحاب رسانه زیر چتر بسیج قرار دارند ادامه داد: چهار محور امسال برای این قشر معین شده که شامل تقویت و کارآمد سازی جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی، اندیشه ورزی از طریق خرد جمعی شورا و نخبگان، تربیت و آموزش کادر خبرنگار انقلاب و تهیه محتوا برای اصحاب رسانه می باشد. 
وی افزود: شورای این قشر در تلاش برای فراهم کردن بسترهای فعالیت و تعامل اصحاب رسانه با هم و سایر نهاد ها می باشد و در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نمی کند. 
جشنواره ابوذر محور دوم این نشست بود که در آن به محورهای مختلف جشنواره و تلاش همکاران برای برگزاری بهینه این جشنواره تاکید شد. 
حق دوست در این باره بیان کرد: برنامه ریزی و تبلیغات جهت تولید محتوا در این زمینه باید با تعامل مستمر و اطلاع رسانی به فعالان رسانه ای انجام شود./آ
بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0407 sec