شناسه خبر: 49491 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 18:45 گروه: خراسان رضوی  
در جلسه شورای سیاستگذرای جشنواره ابوذر مطرح شد

تجلیل از چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذر

در جلسه شورای سیاست‌گذاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی، بر لزوم حفظ جایگاه پیشکسوتان و چهره‌های عرصه فرهنگ و رسانه و تجلیل از آنان تأکید شد.

تجلیل از چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذر

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه خراسان رضوی، دومین جلسه شورای سیاستگذاری سومین جشنواره رسانه‌ای خراسان رضوی به میزبانی روزنامه شهرآرا برگزار شد.

در این جلسه پیرامون محورها و زیرموضوعات مشخص شده مطالبی بیان شد تا محورهای این جشنواره از جامعیت مناسب، متناسب با نیازهای بومی و ملی برخوردار باشد.

محسن نصرپور، رئیس شورای سیاستگذاری این جشنواره با بیان اینکه در کنار محورهای ملی باید به مشکلات و نیازهای استان نیز توجه شود، اظهار کرد: مسائلی در استان وجود دارد که این جشنواره می‌تواند به آن پرداخته و حقی که به گردن رسانه‌ها وجود دارد را ادا کرد.

محمد سعید احدیان، مدیرمسؤول مؤسسه فرهنگی خراسان نیز بر توجه به نشریات شهرستانی اشاره کرد و گفت: خوب است اگر بنای تقدیر از رسانه‌ها در جشنواره وجود دارد، رسانه‌های محلی و شهرستانی که کمتر فرصت دیده شدن پیدا می‌کنند، در اولویت قرار داشته باشند.

عباس محمدیان، مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی به استقبال عکاسان از جشنواره در دوره قبل برگزاری آن اشاره و بیان کرد: با توجه به پیش بینی حضور گسترده‌تر عکاسان خبری از جشنواره جاری، تشکیل کارگروه عکاسی برای بررسی تخصصی و حرفه‌ای آثار می‌تواند به افزایش کیفیت در بخش عکس کمک کند.

مجید خرمی، مدیرمسؤول مؤسسه فرهنگی شهرآرا نیز اظهار کرد: تنوع تولیدات ایجاب می‌کند بخش آزاد در جشنواره تقویت شده و پذیرای آثار متنوع بیشتری باشد.

پس از بیان نقطه نظرات اعضا، مقرر شد در قالب این جشنواره از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و رسانه استان و همچنین اسوه‌های ایثار و شهادت تجلیل و تقدیر شود.

شایان ذکر است، آقایان حسینعلی آریانی، مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان رضوی، یوسف امینی، معاون فرهنگی و مطبوعات ارشاد استان و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و سیدناصر نعمتی، دبیر این جشنواره نیز به بیان نکات و نظرات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره پرداختند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.3169 sec