شناسه خبر: 49550 منتشر شده در مورخ: 1397/3/9 ساعت: 10:28 گروه: اخبار  

دشمن تمام ظرفیتش را برای خدشه دار کردن اندیشه و تفکر امام به کار بسته/ تفکر امام منحصر در جغرافیای ایران نیست

معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران، با بیان این که تفکر امام منحصر در جغرافیای ایران نیست، گفت: بسیاری از کشورهای دنیا امروز فرهنگ برگرفته از تفکر امام و انقلاب اسلامی ایران را در درون خود جای داده و با روحیه انقلابی به حرکت ادامه می دهند.

دشمن تمام ظرفیتش را برای خدشه دار کردن اندیشه و تفکر امام به کار بسته/ تفکر امام منحصر در جغرافیای ایران نیست

 

به گزارش بسیج رسانه،سردار  "سادات حسینی"معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران، با بیان این که تفکر امام منحصر در جغرافیای ایران نیست، گفت: بسیاری از کشورهای دنیا امروز فرهنگ برگرفته از تفکر امام و انقلاب اسلامی ایران را در درون خود جای داده و با روحیه انقلابی به حرکت ادامه می دهند.

معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران، با بیان این که تفکر و اندیشه انقلابی امام"ره"  منحصر در جغرافیای کشور ایران نیست، گفت: بسیاری دیگر از کشورهای دنیا نیز، امروز فرهنگ برگرفته از انقلاب اسلامی ایران را در درون خود جای داده و  با روحیه انقلابی به حرکات خود ادامه می دهند.

وی با بیان این که همین روحیه انقلابی موجود در برخی کشورهای مسلمان، مانع از پیروزی دشمنان شده است، گفت: گسترش فرهنگ جهادی و بسیجی، موجب قدرت  نمایی جمهوری اسلامی در دنیای اسلام شد.

سردار سادات حسینی در خصوص تشریح برنامه های قرارگاه شهید فهمیده در بیست و نمهیمن سالگرد امام راحل تصریح کرد: امسال ایده ها و طرح هایی مطرح شد. قرار شد کمیته فرهنگی قرارگاه شهید فهمیده با هماهنگی و تعامل کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت حضرت امام، حس و ره آوردی که زائرین امام در بخش های مختلف دارند مثل خاطره، دلنوشته و انگیزه سفر را در طول سال جمع آوری کنند و در نهایت جشنواره ای برگزار شود.

معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله"ص" تهران ادامه داد: یکی از برنامه های فرهنگی هم ترویج وصیت نامه سیاسی - الهی حضرت امام است. وصیت نامه ایشان جامع و همه نکته ای در آن نهفته است و می تواند روی افکار مردم و خصوصا جوانان ما اثرگذار باشد. کمیته فرهنگی قرارگاه شهید فهمیده با تشکیک مساعی کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت حضرت امام هماهنگی های لازم را کرده اند که امسال کارهای  ویژه ای انجام دهند.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه های قرارگاه شهید فهمیده توجه به حضور گسترده  بار اولی ها است. چند سال است رویکرد همین است که هزینه ها برای حضور داوطلبین جوان صورت بگیرد. یکی از سیاست های قرارگاه شهید فهمیده اهتمام و توجه به حضور بار اولی ها و جوانان است که بسترسازی شده است.

سردار سادات حسینی برگزاری سوگواره شعر ترویج اندیشه ها و شخصیت حضرت امام خمینی"ره" با عنوان سوگ آفتاب در حسینیه جماران نیز یکی دیگر از اقدامات کمیته فرهنگی قرارگاه شهید فهمیده است .

وی افزود: برنامه ریزی و اقدامات لازم در خصوص تجدید میثاق بسیجیان اقشار مربوط به ارمان های حضرت امام خمینی "ره" و تحکیم بیعت و وفاداری با حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی" با عنوان برنامه ای در محضر آفتاب از دیگر برنامه های امسال است.

معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله"ص" با بیان این مطلب که چهل سال توطئه، حیله، مکر و شگردهای دشمنان اسلام با بهانه های مختلف را پشت سر گذاشته ایم اذعان داشت:  از اول  انقلاب دشمن توطئه و حیله کرده و تمام توان و ظرفیتش را به کار گرفته؛ تا بتواند اندیشه و تفکر امام را خدشه دار کند. سالگرد حضرت امام بستری برای ترویج فرهنگ، اندیشه و تفکر ایشان است.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0388 sec