شناسه خبر: 49554 منتشر شده در مورخ: 1397/3/12 ساعت: 09:58 گروه: استان ها  
به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)،

حضور مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مراسم تکریم و عیادت از کودکان بیمار با عنوان طرح "امام آرزوها"

به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مراسم تکریم و عیادت از کودکان بیمار با عنوان طرح "امام آرزوها" حضور یافت.

حضور مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مراسم تکریم و عیادت از کودکان بیمار  با عنوان طرح "امام  آرزوها"

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه، مراسم تکریم و عیادت از کودکان بیمار با عنوان طرح "امام  آرزوها" با همت نمایندگی آستان قدس روضوی در استان با حضور جمعی از مسوولان از جمله نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، سرپرست و خادمیاران نمایندگی آستان قدس رضوی در استان، مدیریت بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی، نماینده شهرداری – شورای اسلامی شهر، مسوولان دانشگاه علوم پزشکی و....  در محل سالن اجتماعات بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر محمد کرمانشاهی برگزارشد.

 

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم با بیان اینکه به لطف حق تعالی ما شاهد گسترش مهر رضوی توسط نمایندگی آستان قدس رضوی هستیم، گفت: نسیم مهرورزی آستان قدس رضوی در استان به سمت خدمت به محرومان، نیازمندان و دردمندان جامعه می ورزد.

 

همچنین در ادامه حسن موحد سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گزارشی از عملکرد این نمایندگی شامل اقدامات خادمیاران و طرح امام آرزوها ارایه کرد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1024 sec