شناسه خبر: 49564 منتشر شده در مورخ: 1397/3/13 ساعت: 13:39 گروه: خراسان رضوی  
مدیر کانون بسیج رسانه غرب خراسان رضوی:

تبیین و ترویج افکار و اندیشه‌های امام خمینی (ره) در جامعه ضروری است

مدیر کانون بسیج رسانه غرب خراسان رضوی بر تبیین و ترویج افکار و اندیشه‌های امام راحل در جامعه تأکید کرد و گفت : امام خمینی(ره) انسجام ملی، دشمن‌شناسی و استکبارستیزی را از عوامل حفظ و اقتدار انقلاب اسلامی دانستند.

تبیین و ترویج افکار و اندیشه‌های امام خمینی (ره) در جامعه ضروری است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، محمد مهرنیا در آستانه  سالروز رحلت امام خمینی (ره) اظهار کرد: تمام کلام و سخنان امام (ره) برای ما یک رهنمود و الگو است که راه آینده نظام جمهوری اسلامی در آن به‌خوبی ترسیم‌شده است.

 

وی با اشاره به اینکه مخالفت صریح با دشمنان و مستکبران از ویژگی‌های امام(ره) بود افزود: بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی در آن زمان از امریکا به‌عنوان شیطان بزرگ یاد کرده و همواره خطر و تهدید استکبار جهانی را به کشورهای اسلامی گوشزد می‌کردند.

 

عضو شورای عالی سازمان بسیج رسانه سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه امروز استقلال، عزت و اقتدار کشور مرهون اندیشه‌های امام (ره) است، اضافه کرد: وحدت و همدلی مسلمانان همواره مورد تأکید حضرت امام بود.

 

مهرنیا با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به سبب حرکت در مسیر اندیشه امام راحل حاصل شد، گفت: اندیشه‌های امام(ره) تحولات سیاسی و بنیادین در جهان اسلام ایجاد کرد و حرکت در مسیر اندیشه‌های امام (ره) سبب بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و جهان شده است.

 

وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) به محرومان جامعه توجه خاصی داشت و همواره در پی رفع مشکلات آنان در جامعه اسلامی بودند و همچنین ایشان به استقلال اقتصادی کشور و حمایت از کالای ایرانی تأکید داشتند.

 

این فعال فرهنگی با اشاره به اینکه راهکار رفع مشکلات امروزی جامعه، آشنایی با سیره، منش و اندیشه‌های امام است، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های فرهنگی کشور باید برای ترویج اندیشه‌ها و افکار حضرت امام خمینی بیش از گذشته تلاش کنند.

 

وی ادامه داد: ترویج افکار و اندیشه‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی برای نسل جدید به‌ویژه جوانان و نوجوانان یک ضرورت است و همه آحاد جامعه باید وصیت‌نامه سیاسی عبادی امام (ره) را چندین بار مطالعه و به سفارش امام عمل نمایند.

 

مدیر کانون بسیج رسانه غرب خراسان رضوی گفت: وصیت‌نامه امام (ره) چراغ راه ما است و روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، رسانه‌های گروهی به‌ویژه صداوسیما، دستگاه‌های فرهنگی ، آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها نقش مهمی در تبیین و ترویج سیره امام دارند.

 

وی با بیان اینکه یکی از نقشه‌های دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی، تضعیف جایگاه ولایت‌فقیه به‌عنوان ستون اصلی و پشتیبان انقلاب در بین نسل جوان است، افزود: ولایت‌فقیه، راه و راهنمای حرکت امت اسلامی است و پیروی از آن انقلاب را از انحراف و فتنه دشمنان نجات می‌دهد.

 

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0927 sec