شناسه خبر: 49569 منتشر شده در مورخ: 1397/3/15 ساعت: 16:44 گروه: استان ها  

بازخوانی وقایع تاریخ انقلاب اسلامی برای جوانان ضروری است

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: رسانه ها باید با پرداختن به مبارزات قبل از انقلاب اسلامی و ریشه ها و علل آن، اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی را برای نسل های جوان تبیین کرده و گرد و غبار غفلت و بی توجهی را از آن ها بزدایند.

بازخوانی وقایع تاریخ انقلاب اسلامی برای جوانان ضروری است

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست در گفت و گو با خبرنگار ما با بزرگداشت سالروز قیام 15 خرداد اظهار کرد: قیام 15 خرداد که در پی دستگیری امام خمینی (ره) بخاطر سخنان ضد شاهنشاهی اش در قم انجام شد، نشان داد که حرکت، راه و آرمان های امام راحل بی ریشه و بی علت نبوده است.

وی افزود: قیام 15 خرداد جنبشی ماندگار و اثر گذار بودکه از آن می توان به عنوان نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران نام برد، که صدای مظلومیت، محدودیت و خفگان رژیم از حلقوم امام راحل بیرون آمد.

حق دوست خاطرنشان کرد: قیام 15 خرداد سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد که بنای انقلاب اسلامی در سایه آن طراحی شدو با تلاش امام راحل و یاران آن حضرت کامل شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: با توجه به گسست نسلی، بسیاری از جوانان از وقابع و مجاهدت های پدرانشان در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی بی اطلاع هستند که می طلبد رسانه ها در این زمینه اطلاع رسانی کنند.

وی اضافه کرد: رسانه ها باید با پرداختن به مبارزات قبل از انقلاب اسلامی و ریشه ها و علل آن، اهداف  و آرمانهای انقلاب اسلامی را برای نسل های جوان تبیین کرده و گرد و غبار غفلت و بی توجهی را از آن ها بزدایند./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0345 sec