شناسه خبر: 49575 منتشر شده در مورخ: 1397/3/17 ساعت: 10:41 گروه: استان ها  
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد

اقتدار سپاه فتح در تأمین بنزین استان/۱۰ میلیون لیتر سوخت را با اقتدار وارد استان کردیم

اقتدار سپاه فتح در تأمین بنزین استان/۱۰ میلیون لیتر سوخت را با اقتدار وارد استان کردیم

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه:

سرهنگ جهانگیر انصاری در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حوادث چند روز اخیر و مشکلاتی که در زمینه توزیع بنزین به وجود آمد اظهار کرد: هر چند در برخی از استان‌ها مشکلاتی به وجود آمد اما در استان ما با تدابیری که اندیشیده شد با مشکلی مواجه نشدیم.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در همان شب اول با هماهنگی استاندار و با حضور برخی از مدیران مثل فرماندار و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش استان و مجموعه ما و مجموعه نظامی و امنیتی موضوع مدیریت شد.

این فرمانده در سپاه فتح استان افزود: هر چند که اگر تحصنی هم صورت می‌گرفت برای ۶ روز ذخیره داشتیم اما مدیران استان ما باید در چنین مواقعی که شایعات وجود دارد همکاری لازم را داشته باشند.

انصاری بیان کرد: سپاه فتح استان در این یک هفته تعداد ۲۶۳ تانکر با ۱۰ میلیون لیتر سوخت را وارد استان کردیم و تعداد ۱۱۵ نیروی پاسدار ما از مبدا ماهشهر تا یاسوج حضور داشتند.

وی گفت: در این مدت با حضور ما و نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی هیچ مشکلی پیش نیامد و با اقتدار کامل اقدام کردیم و همچنین ناوگان سوخت‌رسان سپاه را وارد میدان کردیم.

انصاری به آمادگی سپاه فتح در چنین مواقعی اشاره کرد و گفت: اطلاعات سپاه فتح استان آمادگی کامل دارد در هر کاری که بحث ناامنی باشد در کمترین زمان ممکن در صحنه حضور داشته باشد.

وی به سعی دشمن برای ناامید کردن مردم اشاره کرد و گفت: آن‌ها به دنبال ایجاد اختلاف بین مردم و مسوولان هستند که باید مدیران ما در چنین مواقعی هوشیار باشند و مدیریت کنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0324 sec