شناسه خبر: 49576 منتشر شده در مورخ: 1397/3/17 ساعت: 11:20 گروه: استان ها  
سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان:

وحدت کلیدواژه پیروزی قدس و عزت اسلام است

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان طی بیانیه ای، مردم آزاده ایران و جهان را به حضور در راهپیمایی روز قدس فرا خواند.

وحدت کلیدواژه پیروزی قدس و عزت اسلام است

به گزارش بسیج رسانه، سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان طی بیانیه ای، مردم آزاده ایران و جهان را به حضور در راهپیمایی روز قدس فرا خواند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

" همان طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می گذارنیم و با دعا وتضرع خود به درگاه الهی، می خواهیم که آینده مطلوب برای ما رقم زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیله القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم. " رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت الله العظمی خامنه ای – بیانیه روز قدس سال 1376

امسال در شرایطی به استقبال "روز جهانی قدس" می‌رویم و برای حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین آماده می‌شویم؛ که رژیم غاصب صهیونیستی در پی اقدامات تحریک‌آمیز و حمایت همه‌جانبه دولت آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای آن‌ها گستاخ‌تر از همیشه با هتک حرمت علیه آرمان مسلمانان جهان، و کشتار بی‌سابقه مردم غزه، جنایت دیگری علیه بشریت مرتکب شد.

شجره طیبه روز جهانی قدس که یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است؛ در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و همگامی و همدلی مردم انقلابی ایران، چنان بالید که امروز به درختی تنومند و نمادی از اتحاد و وحدت همه مسلمانان جهان علیه ظلم سلطه‌گران جهانی و غاصبان کودک‌کش صهیونیست بدل شده و چشم همه مردم را در اقصی نقاط دنیا به سوی خود جلب کرده است.

امروز بیش از هر زمان دیگری ملت‌های مسلمان نیازمند حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند و لازم است با بصیرت و درایت، از توطئه‌ها و اختلاف افکنی صهیونیست‌ها که در صدد انحراف جهان اسلام از مبارزه با اشغالگران قدس شریف و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین، به سمت برادرکشی و جنگ مذهبی هستند، پرهیز کنند.

وحدت کلیدواژه پیروزی قدس و عزت اسلام است و امروز ما بنا داریم تا هرچه بهتر این مسئله مهم را برای امت اسلامی تبیین نماییم.

ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم صهیونیستها و چشم امید مقاومت اسلامی در جهان است. حضور هر چه باشکوه تر ملت قهرمان و مقاوم ایران سرشار غریوهای استکبار تیزی در روز جهانی قدس و اعلام حمایت مجدد از مظلومین و ستمدیدگان عالم و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها در منطقه است.

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت جنایات رژِم غاصب صهیونیستی ملت آزاده ایران و جهان را به حضور در راهپیمایی روز قدس فرا می خواند.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7510 sec