شناسه خبر: 49589 منتشر شده در مورخ: 1397/3/14 ساعت: 09:13 گروه: اخبار  
مسئول بسیج هنرمندان تهران:

دریافت 270 اثر شعر تا کنون/ استقبال بی نظیر شعرا از جشنواره "سوگواره آفتاب"

مسئول بسیج هنرمندان تهران گفت: به دلیل استقبال بسیار خوب عزیزان شرکت کننده در جشنواره "سوگ آفتاب" این جشنواره تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت و در پایان خرداد ماه همزمان با اختتامیه جشنواره عکس داوری نهایی انجام می شود.

دریافت 270 اثر شعر تا کنون/ استقبال بی نظیر شعرا از جشنواره "سوگواره آفتاب"

به گزارش بسیج رسانه، صمدی نیا مسئول بسیج هنرمندان تهران بزرگ در خصوص برنامه های این قشر در بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی"ره" اظهار داشت: بسیج هنرمندان تهران بزرگ با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه تهران جشنواره های عکس و شعر را در قالب" در سوگ آفتاب" به صورت کشوری برگزار می نماید.  
وی تصریح کرد: در همین راستا تا همین لحظه بیش از 270 اثر بی نظری از شعرای بسیجی در  استانهای " قم، البرز، زنجان، اصفهان،قزوین، مرکزی ، سمنان و تهران" دریافت شد.
مسئول بسیج هنرمندان تهران بزرگ در ادامه افزود: روز 12 خرداد ماه داوری ابتدایی صورت گرفت اما به دلیل استقبال بسیار خوب عزیزان شرکت کننده این جشنواره تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت و در پایان خرداد ماه همزمان با اختتامیه جشنواره عکس داوری نهایی انجام می شود.  
صمدی نیا در خصوص برنامه شب گذشته این قشر در 13 خرداد اذعان داشت: روز گذشته محفل شعر خوانی را از ساعت 18 الی 20 با استقبال بی نظیری و  با حضور اساتید برجسته کشوری و نواحی 23 گانه و نمایندگان استانی برگزار شد که حدود 12 نفر از شعرا در جمع 370 نفری پیش بینی نشده ای آثار ارزشمند خود را  اجرا نمودند و پس از اجرای شاعران برزگوار از هر 12 نفر تقدیر به عمل آمد.

رطر
زرر
بیر
یبل
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1262 sec