شناسه خبر: 49592 منتشر شده در مورخ: 1397/3/20 ساعت: 11:56 گروه: استان ها  
با حضور جمعی از مسئولین:

مراسم رونمایی از بسته جامع نرم افزاری "قدر رمضان" برگزار شد

مراسم رونمایی از بسته جامع نرم افزاری " قدر رمضان " که پاسخگوی نیازمندی های مردم در ماه مبارک رمضان و به ویزه شب های قدر است با حضور فرمانده سپاه فتح و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

مراسم رونمایی از بسته جامع نرم افزاری "قدر رمضان" برگزار شد

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه:نشست فعالین فضای مجازی استان و رونمایی از محصولات نرم افزاری مرکز سایبری بسیج استان با حضور فرمانده سپاه فتح استان، مدیرکل صداوسیمای مرکز استان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه ، نماینده ولی فقیه در سپاه فتح، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،رئیس  حوزه های علمیه برادر و همچنین رئیس  حوزه های علمیه خوهران استان، مسئول بسیج رسانه استان و جمعی دیگر از مسئولین و فعالین مجازی استان به همراه اصحاب رسانه برگزار شد.

 

محمد هاشمی، از طراحان این نرم افزار در این آئین با بیان اینکه نرم افزار بومی قدر رمضان مجموعه کاملی از نیازمندی‌ها در زمینه ماه رمضان است، گفت: این نرم افزار شامل بخش‌های مختلفی از جمله ادعیه ماه مبارک رمضان، پرسمان، احکام ویژه ماه رمضان،کتابخانه مجازی،پوستر و بنر ویژه شب‌های قدر، کلیپ ویژه از آیین‌های سنتی ماه رمضان در روستاهای استان و نرم افزارهای اندوید کاربردی است.

 

مهدی دولت آبادی، یکی دیگر از طراحان این نرم افزار با اشاره به اینکه این بسته در دو قالب برای دستگاه pc و گوشی‌های اندرویدی ساخته شده است، افزود: 50 گروه شبکه سازی و هم اکنون در حال آموزش و توانمندسازی آنان در زمینه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی هستیم.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در استان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: پیگیر راه اندازی کلینیک سلامت ذهن برای معتادان فضای مجازی در استان هستیم که امیدواریم منتج به نتیجه شود.

سید مسعود پرهیزگار حمایت از تولید نرم افزار و مبارزه با انحرافات فضای مجازی را از برنامه‌های در دستور کار دانست و افزود: در زمینه آشنایی جامعه بویژه جوانان و دانش آموزان با آسیب‌ها و پیامدهای مثبت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

 

گفتنی است در این مراسم چند تن از فعالین فضای مجازی استان در موسسات مختلف به ایراد سخنانی در این حوزه نیز پرداختند.

در زیر تصاویر برگزیده ای از این همایش با حضور فعالین مجازی استان آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7761 sec