شناسه خبر: 49597 منتشر شده در مورخ: 1397/3/21 ساعت: 12:01 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه:

جامعه ما نسبت به اجرای احکام اسلامی متعهد است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه گفت: سومین طرح امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان توسط پایگاه های مقاومت بسیج به منظور دعوت افراد به انجام شعائر اسلامی اجرا شد.

جامعه ما نسبت به اجرای احکام اسلامی متعهد است

 

سرهنگ سعید بهشتی راد فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه،با اشاره به اجرای سومین طرح امر به معروف و نهی از منکر توسط پایگاه های مقاومت بسیج در ماه مبارک رمضان، گفت: هدف از اجرای این طرح این است که افرادی را  که معروف را ترک کرده اند با تذکر لسانی به انجام احکام و شعائر اسلامی دعوت کرد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه در ادامه افزود: جامعه ما اسلامی است لذا باید شعائر اسلامی در آن رعایت شود و کسانی که با ترک معروف شعائر را رعایت نمی کنند با تذکر لسانی آنها را نسبت به خطای خویش هوشیار می کنیم.

 

 

بهشتی راد با بیان این مطلب که اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر در نقاط مختلف شهر موجب این می شود که افراد شعائر را رعایت کرده و نسبت به  عملکرد خویش آگاه می شوند، بیان داشت: جامعه ما نسبت به اجرای احکام اسلامی متعهد است و تذکر لسانی موجب می شود برخی از افراد که با ترک معروف مرتکب خطا شده اند نسبت به نتیجه انجام منکر آگاه شوند.

 

 

وی  تصریح کرد: سومین طرح امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان در منطقه آبادانی و مسکن اجرا شد که مرحله اول در منطقه 22 بهمن و مرحله دوم از چهار راه مدرس تا میدان فردوسی اجرا شد.

 

 

این مسوول در پایان به اجرای برنامه های مختلف در سالجاری اشاره کرد و افزود: ما برنامه های مختلفی را در ماه محرم و ایام دیگر در زمینه بصیرت افزایی، پرورش مربی و.... پیش بینی کرده ایم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0309 sec