شناسه خبر: 49617 منتشر شده در مورخ: 1397/3/23 ساعت: 21:18 گروه: استان ها  
27 خرداد ماه در رشت برگزار می شود؛

همایش فصلی دبیران کمیسیون‌های تخصصی 10 گانه مجمع عالی بسیج رسانه‌ گیلان

نخستین همایش فصلی دبیران کمیسیون‌های تخصصی 10 گانه رسانه‌ استان گیلان 27 خردادماه در رشت برگزار می‌شود.

همایش فصلی دبیران کمیسیون‌های تخصصی  10 گانه مجمع  عالی بسیج  رسانه‌ گیلان

به گزارش واحد خبر مدیریت روابط عمومی بسیج رسانه گیلان، نخستین همایش فصلی دبیران کمیسیون‌های تخصصی رسانه‌ استان گیلان با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه مجمع عالی بسیج رسانه این استان یکشنبه 27 خرداد ماه جاری در سالن جلسات شهدای رسانه سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.

در این نشست که مربوط به فصل بهار است، اعضای حقیقی و حقوقی کمیسیون‌های تخصصی 10 گانه مشخص و برای فعالیت یکساله در دوره اول دوسالانه مجمع عالی معرفی می‌شوند.

اعلام اسامی اعضا در دوره جدید، بررسی سه راهبرد رسانه‌ای برای تشکیل جبهه فراگیر رسانه های تراز انقلاب اسلامی و نحوه، وظایف و تشکیلات جنبش رسانه‌ای پاسداشت چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی دستور کار نشست فصلی مشترک دبیران کمیسیون‌های تخصصی رسانه‌ای گیلان (کمیسیون تلفیق مجمع عالی بسیج رسانه) است.

 

*بکارگیری فعالان رسانه‌ای گیلان در کمیسیون‌های تخصصی

 

بیش از این علیرضا خاکپور رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم در جمع خبرنگاران اظهار کرده بود: سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از تکالیف رسانه‌ای است.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون رشادت و ایثار شهدای مدافع حرم هستیم، افزود: تا کنون یک جلسه مجمع و یک جلسه هیئت رئیسه مجمع عالی بسیج رسانه را برگزار کردیم تا بتوانیم از ظرفیت رسانه برای تسریع در پیشرفت و تعالی استان گیلان بهره ببریم.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به تشکیل 10 کمیسیون تخصصی رسانه در این استان، گفت: با حضور مسئول بسیج رسانه و اعضای هیئت رئیسه مجمع اعضای کمیسیون‌های تخصصی متشکل از نخبگان رسانه و شخصیت‌‌های حقیقی و حقوقی مشخص شد.

خاکپور با تاکید بر اینکه کمیسیون اقتصاد رسانه به دبیری محمدرسول سماکچی تشکیل می‌شود، تصریح کرد: مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، رئیس اداره مطبوعات فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سه نفر از اعضای مجمع عالی به انتخاب دبیر کمیسیون، دو نفر از اساتید علوم ارتباطات اعضای این کمیسیون هستند.

وی افزود: کمیسیون ویژه خواهران به دبیری سمیه اکبرپور و عضویت مدیر امور خواهران سازمان بسیج رسانه گیلان، دو نفر از مدیران مسئول خواهر رسانه ها، دو نفر از نخبگان رسانه‌ای خواهر تشکیل شده و کمیسیون سازمان‌ها و نهادها نیز به دبیری فاطمه قدیمی‌حرفه و با عضویت 7 نفر از مسئولان روابط عمومی سازمان‌ها و نهادهای استان گیلان، سه نفر از اعضای مجمع عالی تشکیل می شود.

خاکپو ر یادآور شد: کمیسیون حقوقی به دبیری سیدرضا علوی زمیدانی و عضویت مسئولان حقوقی نهاد استان، یک نفر از وکلای خبرنگار، سه نفر از اعضای مجمع عالی به انتخاب دبیر کمیسیون تشکیل می‌شود.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان  با اشاره  به اینکه کمیسیون رفاهی و آموزشی به دبیری دانیال ابراهیمی و عضویت دو نفر از کارشناسان رسانه، سه نفر از اعضای مجمع عالی به انتخاب دبیر کمیسیون، یک نفر از مدیران روابط عمومی سازمانها تشکیل می‌شود، اظهار داشت: کمیسیون ویژه حمایت از کالای ایرانی به دبیری محمد بداشتی  و عضویت 5 نفر از تولیدکنندگان برتر استانی، مدیران روابط عمومی حوزه صمت، سه نفر از اعضای مجمع عالی به انتخاب دبیر کمیسیون تشکیل می شود.

خاکپور بیان داشت: کمیسیون پیشکسوتان رسانه به دبیری حسن جعفری و عضویت 7نفر از پیشکسوتان رسانه به انتخاب دبیر کمیسیون، دبیر کمیسیون رفاهی مجمع و سه نفر از اعضای مجمع تشکیل می شود.

وی با بیان اینکه به انتخاب اعضا، شاهد وزیری دبیر کمیسیون رسانه‌های مجازی است، افزود:  سه نفر از مدیران مسئول رسانه های مجازی، سه نفر از اعضای مجمع به انتخاب دبیر کمیسیون، دو نفر از خبرنگاران و دو نفر از فعالان فضای مجازی اعضای کمیسیون رسانه‌های مجازی مجمع عالی هستند.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان گفت: پنج نفر از خبرنگاران استان به انتخاب دبیر کمیسیون، سه نفر از اعضای مجمع عالی، دو نفر از روابط عمومی‌های استان عضو کمیسیون ویژه خبرنگاران به دبیری کریم خورسندی هستند.

خاکپور با اشاره به دبیری مژگان فخارمنش در کمیسیون ویژه رسانه ملی خاطرنشان کرد: مدیر گروه بسیج و مدیر روابط عمومی  صدا و سیما، سه نفر از اعضای مجمع عالی، سه نفر از نخبگان رسانه ملی به انتخاب دبیر کمیسیون نیز اعضای کمیسیون ویژه رسانه ملی گیلان هستند.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان گفت: سیدهادی منفرد نماینده  هیئت رئیسه مجمع عالی در کمیسیون‌های خبرنگاران حقوقی و رسانه‌های مجازی،  هادی طوماری نماینده هیئت رئیسه مجمع عالی در کمیسیون‌های رفاهی و آموزشی و حمای از کالای ایرانی، معصومه نیک‌کار نماینده هیئت رئیسه مجمع در کمیسیون پیشکسوتان و ویژه خواهران و علیرضا خاکپور نماینده هیئت رئیسه مجمع عالی در کمیسیون‌های رسانه ملی، اقتصاد رسانه و سازمان‌ها و نهادها بوده و عظیم محمدپور بازرس مجمع عالی بسیج رسانه همزمان مسئولیت نظارت بر تشکیل منظم جلسات کمیسیونها را برعهده دارد.

 

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0321 sec