شناسه خبر: 49623 منتشر شده در مورخ: 1397/3/24 ساعت: 12:05 گروه: کرمانشاه  

پیام تبریک مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه فرا رسیدن عید سعید فطر؛ عید بندگی را به مسلمانان جهان و مردم ولایتمدار ایران اسلامی تبریک گفت.

پیام تبریک مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه فرا رسیدن عید سعید فطر را به مسلمانان جهان و مردم متدین ایران اسلامی تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است.

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

 

ما در شب قدرش نازل کردیم و تو چه می دانی که شب قدر چیست؟ شب قدر بهتر از هزار ماه است در آن شب فرشتگان و روح به فرمان پروردگارشان بر هر امری نازل می شوند، آن شب تا طلوع بامداد همه سلام و درود است.

 

ماه رمضان؛ ماه نزول برکات الهی بر بندگان است که مومنان با نشستن بر سر سفره رحمت الهی از برکات و فضائل این ماه مبارک بهره مند می شوند که ابتدای ماه مبارک رحمت، اواسط آن مغفرت و بخشایش و پایانش رهایی از آتش است.

 

 

 رمضان ماهی است که هر لحظه آن مبارک و ماه تهذیب نفس و خودسازی است و فرصتی است برای رهایی از غلو و رنجیر دنیایی و با بهره گیری از آثار و برکات ماه مبارک رمضان؛ فضایل معنوی را برای یازده ماه دیگر پوشش داده و ذخیره می کند.

 

 

 مومنان در این ماه با روزه گرفتن درس بندگی را آموخته و ماهی است که احوال فقرا و نیازمندان بیش از هر زمانی دیگر درک می شود که پیوند دهنده قلوب مسلمین و وحدت آفرین است.

 

 

رمضان ماهی است که پیامبر مکرم اسلام و ائمه اطهار  فضائل آنرا ستوده و در این ماه مبارک قرآن کریم برای هدایت و رستگاری بر انسان نازل شد و لیالی قدر آن از هزار ماه بهتر است و در شب های قدر این ماه سرنوشت انسان برای یکسال رقم می خورد و فرشتگان در لیالی قدر به اذن پروردگارشان بر هر امری نازل می شوند که شب های قدر سرشار از برکت و رحمت الهی تا طلوع سپیده است.

 

 

 

لذا فرا رسیدن عید سعید فطر را پس از یک ماه بندگی و خودسازی به مسلمانان سراسر جهان و ملت مومن و ولایتمدار ایران اسلامی تبریک گفته و از خداوند منان رستگاری، سعادت و پیروزی را برای جهان اسلام خواستارم.

 

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0283 sec