شناسه خبر: 49682 منتشر شده در مورخ: 1397/4/10 ساعت: 08:23 گروه: استان ها  
مشارکت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برای رونق در بخش تولید/حمایت از سرمایه‌گذاران صنعتی

مشارکت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برای رونق در بخش تولید/حمایت از سرمایه‌گذاران صنعتی

مشارکت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برای رونق در بخش تولید/حمایت از سرمایه‌گذاران صنعتی

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه:

چند سالی است که بحث بازگشت واحدهای راکد اقتصادی مورد توجه قرار دارد و دولت این مهم را در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در دستور کار خود قرار داده است.

در استان کهگیلویه و بویراحمد هم نشست‌های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکلات واحدهایی که راکد شدند و یا زیر ظرفیت، تولید می‌کنند به صورت مرتب برگزار می‌شود و حتی این نشست‌ها به خوبی رصد می‌شوند تا سرانجام منجر به نتیجه شوند.

در استان کهگیلویه و بویراحمد افزون بر 700 واحد صنعتی وجود دارد که برخی از آنها راکد شدند، برخی زیر ظرفیت تولید کار می‌کنند و برخی دیگر از واحدها خواستار دریافت تسهیلات سرمایه‌ در گردش هستند تا چرخ واحدشان بچرخد.

 

البته نشست های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که چند سالی است برگزار می‌شود مثمرثمر بوده و بیش از 40 واحد را به چرخه تولید برگردانده و برخی دیگر از واحدها هستند که باید زمان بیشتری  به آنها اختصاص داده شود تا بلکه نسخه شفابخشی برای آنها پیچانده شود.

اما توجه به واحدهای صنعتی و تولیدی تنها مختص به دولتی‌ها نیست، سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی ارزشمند روز گذشته از یکی از کارخانه‌های تولیدی استان در شهرک‌های صنعتی بازدید کردند و در جریانان مشکلات این واحد صنعتی قرار گرفتند.

سرهنگ داریوش مثنوی معاون هماهنگ کننده سپاه فتح به همراه برخی از مدیران کل حوزه اقتصادی و معاونین بانک‌ها نشست مجمع هئیت اندیشه‌ورز سازمان کارگری سپاه فتح را در کارخانه کود‌آلی غنی شده در شهرک‌های صنعتی برگزار کردند و در جریان فعالیت‌ها و مشکلات این واحد صنعتی قرار گرفتند.

کارخانه کود آلی غنی شده می‌تواند در روز 15 تن کود تولید کند و در صورتی که مبلغ 100 میلیون تومان به این واحد پرداخت شود می‌تواند علاوه بر راه‌اندازی فاز دوم تولید این کارخانه که در آن کود مایع جایگزین سموم در بخش کشاورزی می‌شود بدهی‌های کارخانه نیز پرداخت شود.

رفعتی مدیرعامل این کارخانه عنوان کرد: ماشین‌آلات کارخانه همه داخلی هستند و تنها با تزریق 100 میلیون تومان می‌توانیم کارخانه را وارد فاز جدیدی کنیم.

 

در این نشست که معاون هماهنگی سپاه فتح استان حضور داشت مدیران اقتصادی به ارائه راهکار برای پرداخت تسهیلات به این کارخانه صنعتی پرداختند.

همچنین قرار شد مشکل کارخانه تولیدی در کارگروه کمیته حمایت قضایی دادگستری استان مطرح و مشکلات سرمایه‌‌گذار با همکاری حوزه قضایی استان رفع شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7498 sec