شناسه خبر: 49691 منتشر شده در مورخ: 1397/4/12 ساعت: 09:36 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج مستعضین کشور:

تولیت آستان قدس رضوی 20 میلیون ریال به منظور تجهیز 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی اهدا کرده است/ انقلاب اسلامی نقطه امید مستعضفان جهان است

رئیس سازمان بسیج مستعضین کشور گفت:هر چند زلزله کرمانشاه دلخراش بود اما مقام معظم رهبری فرموده اند که این باید به فرصت تبدیل شود و شد که نمونه آن حضور اقشار مختلف مردم برای خدمت رسانی از اقصی نقاط کشور بود و از سوی تولیت آستان قدس رضوی به منظور تجهیز 200 واحد مسکونی بهزیستی که تکمیل و افتتاح شده است 20میلیون ریال نیز به صاحبان خانه اهدا شده است.

تولیت آستان قدس رضوی 20 میلیون ریال به منظور تجهیز 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی اهدا کرده است/ انقلاب اسلامی نقطه امید مستعضفان جهان است

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور در مراسم افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان مناطق زلزله زده، اظهارداشت: حضور گسترده مردم به منظور خدمت رسانی به زلزله زدگان از الطاف الهی بود و ما به پشتوانه ولایت فقیه و شهدا یقین داریم که انقلاب پا برجا خواهد ماند.

 

 رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور گفت: تولیت آستان قدس رضوی نیز به منظور تجهیز  این واحدهای مسکونی به ارزش 20 میلیون ریال به صاحبان خانه اهدا کرده است.

 

 وی انقلاب اسلامی را نعمت بی بدیل الهی دانست و گفت: ملت ایران چهار دهه است که پای  دین و آرمانهای انقلاب خویش ایستاده اند و انقلاب به  گرانیگاه و نقطه امید مستعصفان جهان تبدیل شده و دشمنی هایی که توسط دشمن به ما می شود نیز نادر است.

 

 این مسوول با اشاره به اینکه امروز استکبار جهانی علیه ما آرایش نظامی گرفته است، گفت: با خروج امریکا از برجام دشمنی آنها بیش از گذشته آشکار شده است.

 

وی خطاب به مسوولان از جمله روسای قوای سه گانه گفت: امروز دشمن علیه ما آرایش جنگی گرفته و ما نیز باید متناسب با این شرایط آرایش بگیریم چرا که استکبار در دشمنی با ما از هیچ چیزی فرو گذاری نمی کند.

 

 رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد:  کسی که به بهانه مشکلات تلاش می کند آشوب ایجاد کند نمی توان او را به عنوان مطالبه گر موضع حق ارزیابی کرد.

 

سردار غیب پرور با بیان اینکه ما ملتی نجیب، غیور و سلحشور داریم، خاطر نشان کرد: ملت همواره ارادت خود را اسلام، نظام اسلامی و مقام معظم رهبری نشان داده است که دشمن آنرا بر نمی تابد.

 

این مسوول تاکید کرد: باید بدانیم  در کشور کمبود چیزی نداریم و مقام معظم رهبری فرموده اند که با داشتن تقوا و صبر  افق را ببنیم و میدان را شناخته و صبر پیشه کنیم که این فرمان خداست.

 

وی  در ادامه گفت:  مطالبه گری از ویژگی های انقلاب اسلامی است  و افتخار نظام اسلامی این است  که در راستای مطالبه گری مردم بتوانند سخن خود را بیان کنند اما مردم مراقب باشند به دنبال مطالبه گری خویش دشمن از آنها سوء استفاده نکند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0874 sec