شناسه خبر: 49695 منتشر شده در مورخ: 1397/4/12 ساعت: 11:44 گروه: استان ها  
رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور:

سپاه و بسیج در خدمت دولت و ملت هستند

رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور گفت: افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در مناطق زلزله زده کاری مجاهدانه بوده که همه ی مسوولان در همکاری با بسیج سازندگی ساخت و تکمیل آن تلاش کرده اند.

سپاه و بسیج در خدمت دولت و ملت هستند

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه استان کرمانشاه، سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور در مراسم افتتاحیه 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی مناطق زلزله زده با حضور فرماندهان سپاه، بسیج و جمعی از دیگر مسوولان، اظهار داشت: اولویت ساخت واحدهای مسکونی برای روستائیان و مددجویان بهزیستی اتفاق خوبی بود که توسط بسیج سازندگی و با همکاری سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن اتفاق افتاد.

 

وی با بیان این مطلب که از همان ساعات اولیه از وقوع زمین لرزه، سپاه و بسیج مشغول آوار برداری و کارهای اولیه شدند، گفت: در بازسازی مناطق زلزله زده تمام 32 سپاه استانی شرکت کردند.

 

 رئیس سازمان بسیج مستعضفین کشور تصریح کرد: ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی روستای "مشکنار" سرپل ذهاب به همت سپاه کربلا استان مازندران و شهرستان  بابل انجام شد و امروز با همکاری سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن این واحدهای مسکونی تکمیل و به مردم تحویل شده اند.

 

غیب پرور در ادامه تصریح کرد: هر چند که این زلزله برای ما دردناک و تلخ بود  اما در کنار آن عبرت ها و درس های بزرگی را به ما آموخت.

 

این مسوول با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در مناطق زلزله زده، بیان داشت: حضور مقام معظم رهبری در مناطق زلزله زده حقیقتا شور و نشاط مضاعفی را در منطقه حاکم کرد.

 

سردار غیب پرور افزود: با خود باوری و انسجام می توان مشکلات موجود در عرصه های مختلف را و کارهای بزرگی را انجام داد.

 

وی با اشاره به افتتاحیه این مراسم خاطر نشان کرد: امروز همه در کنار هم هستیم و شاهد این کار خیر که توسط مردم صورت گرفته هستیم و دشمن امروز توان دیدن از این قدرت و انسجام ما را ندارد.

 

سردار غیب پرور گفت: ما در سراسر کشور هشت هزار گروه جهادی داریم که اگر شرایط به گونه ای فراهم شود تا پایان سال 10 هزار گروه دیگر به آن اضافه می شود که نه فقط در زمان بحران بلکه در راستای خدمت و محرومیت زدایی فعالیت خواهند کرد.

 

 وی در پایان اطهار داشت: نقش ما تسهیل گری است که سپاه و بسیج با تمام ساز و کاری که دارند در خدمت  دولت و ملت هستند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.4632 sec