شناسه خبر: 49699 منتشر شده در مورخ: 1397/4/13 ساعت: 10:22 گروه: قزوین  
همزمان با فرارسیدن هفته عفاف و حجاب:

بسیج رسانه قزوین از آثار برتر در زمینه حجاب تقدیر می کند

قزوین_ مسوول بسیج رسانه استان قزوین از برگزاری جشنواره عفاف و حجاب و تقدیر از بانوان فعال در رسانه های جمعی این استان خبر داد.

بسیج رسانه قزوین از آثار برتر در زمینه حجاب تقدیر می کند

به گزارش بسیج رسانه استان قزوین، سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این زمینه تقدیر کند.

محمد کشاورز در این خصوص گفت: براساس فراخوان جشنواره کشوری عفاف وحجاب، بانوان فعال در رسانه های جمعی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
 
وی افزود: این جشنواره با رویکرد گرامی داشت قیام مسجد گوهرشاد و یادآوری کشتاربی رحمانه 2هزارنفراز مردم بی گناه توسط ماموران رضاشاه پهلوی و مبارزه مردم آن زمان برای حفظ حجاب است.
 
مسوول سازمان بسیج رسانه استان قزوین با بیان اینکه علاقه مندان خواهر فعال در حوزه رسانه استان قزوین می توانند در این جشنواره شرکت کنند،عنوان کرد: مهلت ارسال آثار منتشر شده تا ۲۵ تیرماه سال جاری است و به آثار برتر جوایزی اهدا می شود.
 
کشاورز بیان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در موضوعات نقش حجاب و عفاف در کاهش آسیب های اجتماعی، آسیب شناسی حجاب زنان در عصر حاضر، حجاب و عفاف از منظر قرآن،روایات وادیان مختلف، حجاب از منظر روان شناسی، کنترل نگاه مردان در جامعه و تاثیر آن بر انتخاب پوشش زنان، ارتباط پوشش با سلامت جامعه، خانواده،فرزندان و آرامش فرد، اثرات بدپوششی بر سلامت روانی شهروندان و فلسفه حقیقی پوشش و حجاب به سازمان بسیج رسانه استان قزوین ارسال کنند.
 
این مسئول یادآور شد: آثار ارائه شده به این جشنواره در قالب گزارش، مستند، مقاله وعکس صرفا باید در تیرماه سال جاری در یکی از نشریات، مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قزوین منتشر شده باشد.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: پس از داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره به برترین آثار جوایز نفیسی از سوی بسیج رسانه کشور اهدا می‌شود .
21 تیرماه سالروز کشتار مردم متحصن در مسجد گوهرشاد مشهد به نام روز ملی حجاب و عفاف نام گذاری شده است.
 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0525 sec