شناسه خبر: 49723 منتشر شده در مورخ: 1397/4/23 ساعت: 11:51 گروه: استان ها  

بازدید مدیران رسانه های خراسان جنوبی از روند احداث نمایشگاه "از حرا تا حرم"+تصاویر

مدیران نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری استان خراسان جنوبی از روند احداث نمایشگاه "از حرا تا حرم" ویژه کنگره ملی 2000 شهید استان خراسان جنوبی بازدید کردند.

بازدید مدیران رسانه های خراسان جنوبی از روند احداث  نمایشگاه "از حرا تا حرم"+تصاویر

به گزارش بسیج رسانه به همت سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی، مدیران نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری استان از روند احداث نمایشگاه "از حرا تا حرم" ویژه کنگره ملی 2000 شهید استان خراسان جنوبی بازدید کردند.

سرهنگ دوم پاسدار عبدالرضا حیدری،دبیر اجرایی نمایشگاه " از حرا تا حرم" در حاشیه این بازدید و در جمع مدیران رسانه های استان گفت: ساخت این نمایشگاه از دو ماه گذشته آغاز شده است.
وی افزود: این نمایشگاه از دو بخش فرهنگی، تاریخ اسلام و جنگ نرم، دستاوردهای انقلاب اسلامی تشکیل شده است .

دبیر اجرایی نمایشگاه " از حرا تا حرم" در بیرجند با اشاره به بخش‌های این نمایشگاه، بیان کرد: مرحله نخست واقعه حرا، فتح مکه، خانه کعبه، واقعه غدیر، حوادث در مدینه، کوچه‌های مدینه و کوفه، دارالعماره حضرت مسلم، و اقعه کربلا، صحنه سرای حرم رضوی، جمکران و عملیات دفاع مقدس بازسازی می‌شود.

حیدری ادامه داد: در فاز دوم نیز بین الحرمین، حرم حضرت عباس(نماد قدس) و حرم حضرت زینب(س)، دستاورهای انقلاب اسلامی در بحث هسته‌ای و موشکی و موضوعات دیگری در حوزه جنگ نرم به نمایش درخواهد آمد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه، مهرماه جاری همزمان با کنگره ملی دو هزار شهید استان برپا می‌شود و قابل استفاده برای سازمان‌ها و مجموعه‌های فرهنگی استان خواهد بود.

دبیر اجرایی نمایشگاه " از حرا تا حرم" در بیرجند با بیان اینکه گروه‌های جهادی عملیات عمرانی نمایشگاه " از حرا تا حرم" را انجام می‌دهند، یادآور شد:  برای برپایی این نمایشگاه تاکنون از کمک   80 درصدی مردم استفاده شده است.

7
5
1
41
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0465 sec