شناسه خبر: 49840 منتشر شده در مورخ: 1397/5/16 ساعت: 10:20 گروه: کرمانشاه  

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه طی بیانیه ای ضمن تبریک فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار بر اصحاب رسانه؛ رسانه ها را چشم بیدار جامعه دانست که همواره از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع و حراست می کنند.

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

متن بیانیه به شرح زیر است.

 

"ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ"

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، بمناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار سازمان بسیج رسانه طی بیانیه ای اعلام کرد: رسالت خبرنگاران همچون رسالت انبیاء است که در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه خویش شبانه روز در تلاش هستند شان و جایگاه قلم آنچنان بلند مرتبه و رفیع است که خداوند متعال در قرآن کریم سوره مبارکه "القلم"؛ به  قلم و جایگاه رفیع آن سوگند خورده است که این نشان از رسالت خطیر اصحاب قلم کسانی دارد که با در دست گرفتن قلم خویش قدم در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه برداشته اند.

 

 

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم هستند که در برابر هجمه ها  و تهاجم فرهنگی دشمنان از آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی دفاع و حراست می کنند لذا خبرنگاران در حفظ وحدت و یکپارچگی نقش بی مانند و موثری دارند.

 

 

خبرنگاران با قلم خویش نقش موثری در حفظ وحدت داشته که با انتشار اخبار امید بخش به جامعه شور و نشاط بخشیده و شکل دهنده افکار عمومی در دنیای امروز هستند.

 

در عصر ارتباطات و گسترش رسانه ها خبرنگاران در آشکار ساختن حقایق نقش موثری دارند و در دنیای امروز که رسانه ها و مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند نقش و جایگاه خبرنگاران در جامعه بیشتر نمایان می شود که این جایگاه رفیع و قابل احترام است.

 

 

خبرنگاران متعهد با پاسداری از آرمانهای نظام و انتشار اخبار و اطلاع رسانی صریح، شفاف و دقیق به مخاطبان عرصه را به دشمنان در تهاجم فرهنگی تنگ می کنند و با قلم خویش در عرصه بین المللی نقش موثری در انتقال ارزشهای دینی، فرهنگی و... دارند که با شهادت شهید  محمود صارمی در هفدهم مردادماه رسالت خطیر، نقش و تاثیر آنها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه بیشتر نمایان شد.

 

 

 

روز هفدهم مردادماه که به نام خبرنگار نامگذاری شده است؛ روز ادای احترام به قلم و کسانی است که در مسیر اطلاع رسانی  به مخاطبان جامعه را به سمت جامعه ای آگاه هدایت می کنند و  در صف مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمن؛ از خود گذشتگی نشان داده و به دشمن اجازه پیاده کردن فرهنگ منحط را در سطح جامعه نمی دهند.

 

 

سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی ، فرا رسیدن هفدهم مردادماه که بنام روز خبرنگار نامگذاری شده است را به اصحاب رسانه استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض می نماید و از خداوند متعال برای این افسران جنگ نرم توفیق خدمت به اسلام، نظام جمهوری اسلامی ایران و موفقیت روز افزون را مسئلت می نماید.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0409 sec