شناسه خبر: 49852 منتشر شده در مورخ: 1397/5/17 ساعت: 09:26 گروه: خراسان رضوی  

بیانیه بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد

بیانیه بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

 بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد.متن این بیانیه به شرح  ذیل می باشد:

هفدهم مردادماه،سالگرد شهادت مظلومانه شهید محمودصارمی مسوول دفتر خبرگزاری ایرنا درافغانستان توسط طالبان که در زمانه ظهورشان مظهر تاریکی ، جهل و ارتجاع و مورد حمایت اسلام آمریکایی بودند؛ فرصتی است تا با آرمان های اسلام ناب محمدی صلوات الله علیه و آله و سلم تجدید عهد نمائیم و بر رسالت جامعه خبرنگاری و اصحاب رسانه که مسوولیتشان هدایت جامعه به سوی انور الهی ، آگاهی و پیشرفت مادی ومعنوی است ،تاکید نماییم.

شخصیت آن شهید والامقام که به صفات و خصایصی هم چون ساده زیستی،صداقت،پشتکار،مسوولیت پذیری و تعهد آراسته بوده و مهم تر به مقام عالی شهادت نائل آمده است الگوی ارزشمندی برای اصحاب رسانه در جهان اسلام و ایران اسلامی است تا با نشر حقایق و انعکاس ماموریت ناتمام او را در اقصی نقاط عالم تکمیل نمایند.

برای رسانه و مردم هر لحظه که خبری منتشر می شود روزخبرنگار است اما مزین شدن نام شهیدی به عنوان روز خبرنگار نشان از مسوولیت سنگینی است که روی دوش تک تک خبرنگاران متعهد نهاده شده است و شایسته است در این روزبزرگ خبرنگاران بیش از پیش تجلیل و تکریم شوند.

مهم تر ،آحاد امت شهید پرور ایران اسلامی انتظار دارند رسانه ها،رسانه های همه مردم و زبان گویا،چشم شنوا و مغز متفکر آنان در برابر نارسائی ها در داخل و افشا کننده سیاست های استکباری و استعماری بر علیه امت اسلام در سراسر جهان باشند. رسانه ها و خبرنگاران متعهد ضمن بیان و نشر انتقادها به قصد اصلاح و نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی با سانسور خدمات ،دستاوردها و عملکرد جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف سیاسی،علمی،فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی در بعد داخلی و بین المللی مبارزه می نمایند و پرچمدار سبک زندگی شرافتمندانه و آزادمنشانه هستند.

افزایش آگاهی،بصیرت افزایی ،بالاتر بردن قدرت تحلیل،شناخت استکبار و رعایت عدالت و انصاف در نوشتن از مهم ترین موضوعاتی است که جامعه خبرنگاری و اصحاب رسانه در زمانه ما بدان نیازمند است و سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ضمن ارج نهادن به تلاش های خالصانه و متعهدانه اصحاب رسانه این روز بزرگ را به تک تک خبرنگاران در رسانه ها تبریک عرض نموده، ارتقاء جایگاه خبرنگاری، سلامتی و توفیقات روز افزون خبرنگاران را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال آرزومند است.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0316 sec