شناسه خبر: 49876 منتشر شده در مورخ: 1397/5/19 ساعت: 22:42 گروه: استان ها  
با همت سازمان بسیج رسانه:

مراسم بزرگ تکریم خبرنگاران سیستان و بلوچستان برگزار شد+ تصاویر

مراسم تجلیل از خبرنگاران استان سیستان و بلوچستان روز گذشته با همت سازمان بسیج رسانه این استان در زاهدان برگزار شد.

مراسم بزرگ تکریم خبرنگاران سیستان و بلوچستان برگزار شد+ تصاویر

به گزارش بسیج رسانه، مراسم تجلیل از خبرنگاران استان سیستان و بلوچستان روز گذشته با همت سازمان بسیج رسانه این استان در زاهدان برگزار شد.

 

در این مراسم سردار شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سید دانیال معین آل داوود، سردار تولایی، معاون طرح و برنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجری خبر شبانگاهی شبکه سه سیما و دیگر مسئولین استانی حضور داشتند.

 

سردار امان الله  گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان گفت: اصحاب رسانه با قلم خود می‌توانند در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اقتصادی نقش آفرینی کنند.

 

وی افزود: این قشر با روحیه ای انقلابی به بیان مشکلات جامعه می پردازند، همچنین در عصر حاضر که دشمنان بدنبال فرصتهایی برای رسیدن به اهدافشان هستند، رسانه به عنوان یکی از مهمترین ابزار برای مقابله با این ترفندها باید بکارگیری شود.

 

 گشتاسبی تصریح کرد: سپاه  همواره در کنار مردم بوده است و امروز خدمات متعددی که این نهاد در نقاط دور و نزدیک اجرایی کرده است برای همه قابل مشاهده است.

 

محمود رضا کردستانی، مدیرکل صدا و سیمای استان هم با اشاره به پویایی انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: همه اصحاب خبری که در این مجلس حضور دارند ادامه دهنده رسالت خبرنگارانی هستند که همانند شهید محسن خزایی و دیگر شهدای رسانه در این مسیر جانفشانی کرده اند.

 

وی افزود:  به برکت نظام جمهوری اسلامی از امکانات بسیار خوبی از جمله پیشرفته‌ترین مرکز چشم پزشکی کشور برخوردار هستیم.

 

کردستانی تصریح کرد: ارائه خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی و معرفی این خدمات بر عهده خبرنگاران و در راستای رسالت آنان است.

 

وی رسالت خبرنگاران را با توجه به شرایط خاص استان بسیار خطیر بیان کرد و گفت: با این شرایط لازم است تجهیزات مورد نیاز برای آنان فراهم و نیاز‌های رفاهی آنان مرتفع شود.

 

گزارش تصویری این مراسم به شرح ذیل است:

 

ط
ط
ط
ط
ط
ط
ز
ز
ز
ز
ز
ز
ط
ط
ط
ط
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.2159 sec