شناسه خبر: 49889 منتشر شده در مورخ: 1397/5/20 ساعت: 16:34 گروه: کرمان  
در بازدید تور رسانه ای کشور از کارخانه فولاد کرمان مطرح شد

تا پایان سال ظرفیت تولید بخش گرید به 300 هزار تن خواهد رسید

صفرزاده افزود: با توجه به توسعه بخش گرید تاپایان سال ظرفیت تولید به ۳۰۰ هزار تن خواهد رسید،

تا پایان سال ظرفیت تولید بخش گرید به 300 هزار تن خواهد رسید

به گزارش بسیج رسانه تور رسانه ای کشوری در دومین روز بازدید خوداز کارخانه فولاد کرمان  که رتبه برتر صادرات در بخش صنعت را طی سال جاری به خود اختصاص داده است و اولین تولید کننده شمش فولادی به روش قوس الکتریکی در جنوب شرق کشور می باشدبازدید کرد.

عباس صفرزاده معاونت فنی بهره برداری کارخانه فولاد کرمان در جمع خبرنگارن کشوری اظهار داشت  : این کارخانه در سال ۱۳۶۹ به ثبت رسید و در سال ۱۳۸۰ کارخانه نورد این مجتمع  کار تولید خود را با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن آغاز نمود.


وی ادامه داد : این کارخانه توانایی  تولید میلگرد سایز ۱۰ تا ۱۶ میلی را دارد و در سال ۹۴ با قرار سیستم ترمکس در مدار، تولید از ۱۵۰ هزار تن به ۲۲۰ هزار تن در سال  ارتقا پیدا کرد.


معاونت فنی بهره برداری کارخانه فولاد بیان کرد : میلگرد سایز ۱۰ تا ۳۲ در هر گرید A2 و A3 داریم و میلگرد گرید A3 به دو صورت آلیاژی و ترمِکس قابل تولید است.


صفرزاده افزود: با توجه به توسعه بخش گرید تاپایان سال ظرفیت تولید به ۳۰۰ هزار تن خواهد رسید،  از لحاظ تامین مواد اولیه در بحث الکترود در واحد فولادسازی خریدهایی از کشو رهای خارجی انجام شده است  که بایداز گمرک ترخیص شوند.


وی تاکید کرد :  کارخانه فولاد در سال ۲۲۰ هزار تن تولید دارد که به بازار داخلی و همچنین کشور پاکستان صادرات انجام می دهد و در مجموع ۷۵۰ نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند که از این تعداد ۴۵ نفر خانم هستند.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0288 sec