شناسه خبر: 50166 منتشر شده در مورخ: 1397/7/22 ساعت: 20:04 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد:

رزمایش اقتدار عاشورایی اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در جهت افزایش امید در بین دوستان انقلاب، بیم‌آفرینی برای دشمنان، شورآفرینی برای جوانان و اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است.

رزمایش اقتدار عاشورایی اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه از یاسوج

رزمایش 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور گردان‌های مختلف در محل صبحگاه سپاه فتح استان برگزار شد.

سردار «یدالله بوعلی» فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم اظهار داشت: برگزاری این رزمایش در جهت افزایش امید در بین دوستان انقلاب، بیم‌آفرینی برای دشمنان، شورآفرینی برای جوانان و اعلام آمادگی در راستای کمک به دولت است.

وی افزود: این رزمایش با حضور 152 گروه جهادی در مناطق مختلف به‌ویژه در حاشیه شهرهای استان برای رفع مشکلات مردم و حضور مقتدرانه 109 گردان بسیجی اعم از گردان‌های «امام حسین»، «امام ‌علی»، «الزهرا»، «کوثر» و «بیت‌المقدس» برگزار شده است تا اعلام کنیم در اعتلای بسیج و وفاداری به انقلاب اسلامی پیشگام هستیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز هزاران نفر از عاشوراییان این استان حماسه‌ساز و تاریخی جمع شده‌اند تا به جهانیان اعلام کنند همچنان در طلوع خورشید حجاز در رکاب امیر کشور عشق در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و مقاومت در برابر تهدیدها و تحریم‌ها ایستاده‌ایم.

بوعلی عنوان کرد: نظام سلطه بداند آنچه توانسته‌اند به کار گرفته‌اند و انجام داده‌اند که آخرین آن جنگ تمام عیار اقتصادی بود اما این ملت خسته نیست و زنده و کوبنده در برابر موانع پیش می‌روند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0371 sec