شناسه خبر: 7446 منتشر شده در مورخ: 1396/4/13 ساعت: 09:43 گروه: آذربایجان غربی  

افتتاحیه اردوهای جهادی در ارومیه برگزار شد

همایش «رسم هجرت» افتتاحیه اردوهای جهادی آذربایجان غربی به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای این استان در ارومیه برگزار شد.

افتتاحیه اردوهای جهادی در ارومیه برگزار شد

به گزارش بسیج رسانه مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی با عنوان «رسم هجرت» صبح امروز با حضور جمعی از جهادگران بسیجی در محل سالن اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارومیه برگزار شد.

رحمانی مسول بسیج سازندگی سپاه شهداء، در ابتدای مراسم با اشاره به اولویت های بسیج سازندگی گفت: محرومیت زدایی، اردوهای جهادی و اقتصاد مقاومتی ۳ عرصه مهم فعالیتی این مجموعه می باشند.

وی  با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی فعالیت این مجموعه را در راستای رفع محرومیت زدایی در روستاها و مناطق محروم عنوان و تصریح کرد: بسیج سازندگی استان نیز در این حوزه در اکثر مناطق صعب العبور روستایی کارنامه موفقی داشته است.

به گفته رحمانی سال گذشته ۸ هزارو ۵۰۰ نفر جهادگر در قالب ۵۰۰ گروه جهادی در بیش از ۲۰۰ مدرسه و ۳۴۰ روستا فعالیت کردند.

وی با بیان اینکه سریعترین توسعه و آبادانی یک جامعه در اردوهای جهادی صورت می گیرد، افزود: متاسفانه آذربایجان غربی برخلاف ظرفیت های بسیار در محرومیت و عدم توسعه یافتگی و حاشیه نشیتی دست و پا می زند.

رحمانی گفت: رفع محرومیت جز اولویت های بسیج سازندگی می باشد و ما بایستی با لبیک گویی به فرماین رهبری نگذاریم سرنوشت استان مانند سرنوشت دریاچه ارومیه شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0395 sec