• همایش "فجر فاطمی" برگزار می شود
  در میان تمام وظایف و مسئولیت های طلاب و روحانیون شیعه، تبلیغ و رساندن آموزه ها و دستورات دین به مردم و هدایت آنها در غالب موعظه و خطابه یکی از اصلی ترین رسالات آنهاست. در شرایط حاضر و با توجهبه اقتضائات روز، تبلیغ دین باید به شیوه ها و روشهای جدید مانند تبلیغ گروهی و تشکیلاتی انجام شود.
 • انتشار شایعات در رسانه ها غیرحرفه ای و ناشیانه است
  معاون آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه:
  معاون آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه ضمن رد شایعه انتصاب حجت الاسلام پناهیان به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، انتشار شایعات در رسانه ها را عملی غیر حرفه ای دانست.
 • خبرنگاران انقلابی، مصالح مردم را به منافع احزاب ترجیح می دهند
  معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور:
  معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور گفت: صداقت و امانت داری از رمزهای موفقیت کار خبری است و خبرنگاران انقلابی و متعهد، مصالح مردم و نظام اسلامی را به منافع احزاب و گروه های سیاسی ترجیح می دهند.
 • خوش‌رقصی این زن برای روسایش!/ تمدید اقامت به قیمت بی‌هویتی زنان ایرانی
  ذکریا نیکویی درباره آلوده شدن زنان به کمپین «چهارشنبه های سفید» هشدار داد و از آنها درخواست کرد که هوشمندانه تر به نقشه دشمنان نگاه کنند.
 • دوره آموزش مجازی تولید نرم افزار اندروید تلفن همراه برگزار می‌شود
  با شرکت در دوره آموزش مجازی نرم افزار تلفن همراه در کمتر از 2 ماه تولید کنید.
 • اولین برنامه رادیویی با موضوع سواد رسانه‌ای؛ تولید می شود
  فرهنگسرای رسانه شهرداری تهران با همکاری سازمان بسیج رسانه برگزار می‌کند:
  فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی شهرداری تهران با همکاری سازمان بسیج رسانه اولین برنامه رادیویی با موضوع سواد رسانه‌ای با هدف افزایش توانایی افراد در نقد و کنترل رژیم استفاده از رسانه ها تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
 • «جوانان انقلابی» سرمایه و ذخیره های ارزشمند کشور هستند
  معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه:
  معاون تربیت و آموزش بسیج رسانه گفت:گسترش بدون محتوای فضای مجازی در کشور افتخار نیست، افتخار این است که بتوانیم این فضای جنگ نوین را در شکل گیری تمدن نوین اسلامی مدیریت کنیم و بازنده میدان نباشیم.
 • رسانه امیدبخش در خط مقدم مقابله با جنگ نرم است
  مسئول مرکز تحقیقات و مطالعات علوم رسانه ای سازمان بسیج رسانه کشور :
  دبیر جشنواره انتخاب امید بخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی با اشاره به‌ویژگی های لازم برای روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها مخابره اخبار امیدبخش را مدنظر قرار دهند.
 • خط قرمز اصحاب رسانه ولی فقیه است
  معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشور :
  معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشورگفت: ایجاد جریانهای سیاسی دو قطبی در رسانه ها کار ناردستی است و به جامعه خسارت وارد میکند.
بیشتر ...
Page Generated in 0.6040 sec