نشست خبری تشریح روند برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در سالن اجتماعات خانه مطبوعات استان برگزار شد.
گزارش تصویری نشست خبری جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی
رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی مطرح کرد؛
رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر بدون در نظر گرفتن جناج و حزب و با تکیه بر تفکر بسیج به دنبال ارتقای سطح رسانه ها، پیوند رسانه ها با موضوعات و چالش ها و همچنین استفاده از توانمندی های رسانه ها برای پیگیری مطالبات در استان است.
جشنواره ابوذر فرصتی برای پیگیری مطالبات و جریان سازی
رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر نماد هویت فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی است از این رو باید اصحاب رسانه با حضور پر رنگ و غنی، پتانسیل و ظرفیت رسانه ای خود را به رخ جامعه رسانه ای کشور بکشند.
جشنواره رسانه ای ابوذر نماد همگرایی فرهنگی و رسانه ای آذربایجان غربی
رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از انتشار فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان خبر داد.
فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی منتشر شد
با حضور رییس سازمان بسیج رسانه و جمعی از اعضای هیات اندیشه ورز کانون بسیج رسانه ارومیه، مدیر جدید کانون انتخاب و معرفی شد.
مدیر جدید کانون بسیج رسانه ارومیه معرفی شد
سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات 70 ساله رژیم غاصب صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس از مردم استان و اصحاب رسانه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
بیانیه سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: رسانه ها باید با پرداختن به مبارزات قبل از انقلاب اسلامی و ریشه ها و علل آن، اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی را برای نسل های جوان تبیین کرده و گرد و غبار غفلت و بی توجهی را از آن ها بزدایند.
بازخوانی وقایع تاریخ انقلاب اسلامی برای جوانان ضروری است
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: رسانه ها اهداف و آرمانهای امام خمینی (ره) را بازخوانی کرده و اجازه ندهند گرد و غبار زمان بر روی اندیشه های ناب امام (ره) نشسته و ما را غافل کند، همچنین باید برای ترویج اندیشه های مقام معظم رهبری و عملیاتی شدن آنها تلاش کنند.
رسانه ها گرد و غبار غفلت از اندیشه های امام و رهبری را بزدایند
هفته آینده؛
دومین جلسه ستاد هماهنگی نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی برگزار و مقرر شد هفته آینده فراخوان جشنواره منتشر شود.
فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی
دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی راه اندازی شد.
راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی

Page Generated in 0.1016 sec