هیئت مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی با اهدای لوح سپاس از زحمات و پیگیری های یوسف حق دوست، مسئول سابق سازمان بسیج رسانه استان در راستای تقویت تعامل و همگرایی رسانه ای در استان قدردانی کردند.
قدردانی هیئت مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی از مسئول سابق بسیج رسانه استان
براساس پیگیری های بسیج رسانه آذربایجان غربی، 9 خبرنگار، عکاس و مستندساز در قالب سه اکیپ رسانه ای به منظور پوشش پیاده روی اربعین حسینی به کربلا اعزام می شوند.
سه اکیپ رسانه ای از آذربایجان غربی پیاده روی اربعین را پوشش می دهد
سرهنگ وحیدی:
معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بسیج رسانه از تاثیرگذارترین اقشار بسیج است.
بسیج رسانه از تاثیرگذارترین اقشار است
آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با حضور سرهنگ جلیل وحیدی، معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزار شد.
مسئول جدید سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی معرفی شد+ تصاویر
جمعی از بسیجیان رسانه ای استان آذربایجان غربی در قالب گردان 1 بسیج رسانه همگام با دیگر اقشار بسیج، در رزمایش 40 هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله 2 که همزمان با سراسر کشور در ورزشگاه تختی ارومیه برگزار شد، حضور یافتند.
حضور گردان بسیج رسانه در رزمایش 40 هزار نفری محمد رسول الله
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی: نگاه فرا جناحی و اقدام و عمل انقلابی در خبرگزاری ایرنای استان آذربایجان غربی ظرفیتی است که موجبات اثرگذاری بیشتر این رسانه را فراهم کرده است.
نگاه فراجناحی و عمل انقلابی خبرگزاری ایرنا قابل تقدیر است
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی:
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جشنوار ابوذر متعلق به فرد، گروه و حزب و جناح خاصی نیست و به افراد تلاشگر و مطالبه گر در عرصه رسانه تعلق دارد که همچون ابوذر حق طلبانه و مطالبه گرانه عمل می کنند.
جشنوار ابوذر متعلق به جناح و گروه خاص نیست
مراسم عزاداری و قرائت زیارت عاشورای هیات شهدای رسانه استان آذربایجان غربی به مناسبت سالروز شهادت سالار شهیدان و یاران آن حضرت در نماز خانه اداره کل آموزش و پرورش استان برگار شد.
مراسم عزاداری و زیارت عاشورا هیات شهدای رسانه آذربایجان غربی + تصاویر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه میتوانند با نوآوری و نگاه ویژه به محرم و همچنین آسیب شناسی در خصوص مباحث امر به معروف و نهی از منکر اگاهی بخشی و بصیرت افزایی کنند چراکه مباحث تکراری جواب نخواهد داد.
رسانه ها با نگاه ویژه فلسفه عاشورا را تبیین کنند
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی از اسفندیار اصغرخانی، عکاس و مستندساز مشهور ارومیه ای تجلیل کرد.
تجلیل از اسفندیار اصغرخانی، عکاس و مستندساز صاحب نام ارومیه ای

Page Generated in 0.0938 sec