بیانیه بسیج رسانه آذربایجان غربی در مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه توسط حجت الاسلام مهدی شاهی زاده علیار، خبرنگار خبرگزاری فارس در استان قرائت شد.
بیانیه مراسم روز قشر بسیج رسانه در آذربایجان غربی
فعالان رسانه ای کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی در مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه استان تجلیل شدند.
فعالان رسانه ای کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی تجلیل شدند
خانواده هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی و انقلابی امروز در مراسم بزرگداشت سالروز قشر بسیج رسانه در ارومیه تجلیل شد.
تجلیل از خانواده شهید هوشنگ اکبری، نویسنده کتب و مقالات سیاسی در مراسم روز قشر بسیج رسانه
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی درخواست کرد؛
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات جامعه رسانه ای استان از نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی درخواست کرد با بهره گیری از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی استان در راستای حل مشکلات این قشر تلاشگر مساعدت های لازم را انجام دهند.
مساعدت امام جمعه ارومیه برای حل مشکلات جامعه رسانه
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مقابله با دشمنان و صیانت از هویت اسلامی، انقلابی و ایرانی از طریق تمام ابزارهای موجود از جمله رسالت های اصلی رسانه های انقلابی است.
صیانت از هویت اسلامی انقلابی ایرانی، رسالت رسانه های انقلابی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خواستار تشکیل جبهه واحد رسانه ای در بسیج رسانه استان شد و گفت: وجود جبهه واحد رسانه ای در استان ضروری است تا در مواقع حساس باهم وارد عمل شده و با تهاجمات رسانه ای دشمن مقابله کنند.
تشکیل جبهه واحد رسانه ای در بسیج رسانه ضروری است
با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛
رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: مراسم بزرگداشت روز قشر بسیج رسانه در آذربایجان غربی فردا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسوولان و اصحاب رسانه استان در ارومیه برگزار می شود.
مراسم بزرگداشت قشر بسیج رسانه در ارومیه برگزار می شود
نخستین جلسه کانون بسیج رسانه شهرستان ارومیه امروز با حضوراعضای شورای کانون برگزار شد.
نخستین جلسه کانون بسیج رسانه شهرستان ارومیه برگزار شد
عضو شورای قشر مرکزی بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جریان نرم فتنه به اشکال گوناگون به ویژه به شکل رسانه ای ادامه دارد، بنابراین وظیفه رسانه های متعهد، ملی و انقلابی در برابر این جبهه ضد مردمی، بسیار سنگین است و در موقع لزوم باید آتش باختیار عمل کنند.
رسانه های انقلابی در برابر جریان نرم فتنه، آتش باختیار عمل کنند
بسیج رسانه آذربایجان غربی در آستانه سالگرد حماسه تاریخی یوم الله 9 دی در بیانیه ای با ضمن بیعت مجدد با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بار دیگـر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله العظمی خامنه ای مدظله العالی تجدید میثاق نموده و برای جانفشانی در راه پاسداری از حریم مقدس ولایت اعلام آمادگی کرد.
بیانیه بسیج رسانه آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت یوم الله 9 دی

Page Generated in 0.1002 sec