یادداشت
جشنواره ابوذر در حوزه مهم ارزش‌های انقلاب اسلامی، سعی کرده در سطح جشنواره رسانه‌ای تخصصی در بخش خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری و فعالان فضای مجازی، ارتقا و پیشرفت روزافزون داشته است
جشنواره ابوذر آغاز راهی نو در خطه خورشید
یادداشت
برکسی پوشیده نیست که ظرفیت‌های رسانه‌ای در استان خراسان رضوی کم‌نظیر و جشنواره ابوذر به دنبال ارتقای این نقش بی بدیل در کشور است، برای این رویکرد چون «ابوذر» ایستاده‌ایم، قطعا در ادامه مسیر به کمک‌های اهالی رسانه در خطه خورشید نیاز داریم و دست یاری خود را به سوی همه آن‌ها دراز می‌کنیم.
ایستاده‌ایم چون «ابوذر»
یادداشت
"جنگ است و سربازان نظام درگیر عملیات هستند و من تو درگیر بازی‌های انحرافی و نمایشی و ابتر استقلال و پیروزی‌ها هستیم
کجای‌این‌جنگ‌هستی؟
یادداشت/ محمدسعید احدیان
یک خبرنگارِ آخرت باور، چون باورش به آخرت است، بر سر آرمان های دینی کوتاه نمی آید، حتی اگر همه علیه او حرف بزنند، حتی اگر گرایش ها و علایق فردی داشته باشد.
خبرنگار معتقد نمی‌تواند به نفع فرد یا جناحی قلم بزند
یادداشت/ محمدسعید احدیان*
همان طور که حکومت به عنوان مثال وظیفه دارد اجازه ندهد مواد غذایی آلوده در جامعه توزیع شود چون سلامت دیگران لطمه می خورد، وظیفه دارد اجازه ندهد، فضای عمومی جامعه آلوده شود چون سعادت دیگران لطمه می خورد.
چرا حجاب اجباری است؟
یاداشت/عباس محمدیان*
زمانیکه تیتر اول به نفع یک جریان سیاسی نباشد یا برای اقدامات و گفتمان او تهدید جدی محسوب شود، اتاق فکر رسانه های آن جریان سیاسی با هدف ایجاد یک تیتر جدید فعال می شوند تا به این وسیله ضریب تاثیر تیتر قبلی کاهش یافته و گستره بالایی از افکار عمومی متوجه تیتر قبلی نشود.
دعوا بر سرِ «تیتر یک» است!
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی در «نشست رسانه‌های تراز انقلاب اسلامی» مطرح کرد:
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با تقویت فصل‌های مشترک رسانه‌های استان می‌توان ضریب نفوذ و مرجعیت رسانه‌ای را بیش از پیش ارتقا داد.
ضرورت تقویت فصل‌های مشترک رسانه‌های استان/ لزوم افزایش ضریب نفوذ و مرجعیت رسانه‌ای
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی در نشست «هیئت اندیشه‌ورز» مطرح کرد:
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: رسانه‌ها بایستی در زمینه مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند و اجازه ندهند که چنین حربه‌هایی فضای اتحاد و همدلی ملت ایران را ذره‌ای تحت تأثیر خود قرار دهد.
لزوم خنثی‌سازی توطئه‌های رسانه‌ای دشمن در آستانه انتخابات/ راه‌اندازی «مرکز تحلیل و بررسی» بسیج رسانه خراسان رضوی
یادداشت؛
رمزها و یا به اصطلاح «پسوردها» امروزه به جزء لاینفک زندگی و وسایل کاربردی مورد استفاده ما تبدیل شده‌اند و در این میان، رفتار شیشه‌ای ما در برابر تکنولوژی، روزنه‌ای برای نفوذ بیگانگان است .
رفتار شیشه‌ای

Page Generated in 0.0312 sec